روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " نیمکت پرسپولیس کابوس استقلال ؛ احتمال برد سرخپوشان بالا رفت ؟ از منبع پارس فوتبال. "

نیمکت پرسپولیس کابوس استقلال ؛ احتمال برد سرخپوشان بالا رفت ؟

یکی از دغدغه های کادر فنی پرسپولیس در بازی امروز گلزنی خط حمله است، این درحالی است که اکثر اعضای کادر فنی سرخپوشان تجربه گلزنی به استقلال را در کارنامه دارند.

نوشته نیمکت پرسپولیس کابوس استقلال ؛ احتمال برد سرخپوشان بالا رفت ؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

یکی از دغدغه های کادر فنی پرسپولیس در بازی امروز گلزنی خط حمله است، این درحالی است که اکثر اعضای کادر فنی سرخپوشان تجربه گلزنی به استقلال را در کارنامه دارند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بالاخره دربی بزرگ پایتخت از راه رسید و چیزی تا آغاز جدال حساس پرسپولیس و استقلال باقی نمانده است. پرسپولیس در هفته های اخیر نتایج خوبی نگرفته و خیلی ها مشکل اصلی این تیم را در خط حمله می دانند جایی که تا به حال مهاجمان پرسپولیس در لیگ موفق به گلزنی نشدند. اما سرخ پوشان روی نیمکت خود افرادی را دارند که هم سابقه زیادی در دربی دارند و هم به نوعی متخصص زدن گل های پیروزی مقابل آبی پوشان به حساب می آیند. افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس در فینال جام حذفی موفق شد به استقلال گل بزند و با آن گل پرسپولیس قهرمان جام حذفی شد.یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس هم که در چند مقطع لباس این تیم را در دوران بازی برتن کرد سابقه باز کردن دروازه استقلال را در کارنامه دارد. یحیی در اولین دربی بعد از بازسازی چمن ورزشگاه آزادی موفق شد گل اول تیمش را در جریان برد ۲ بر یک به ثمر برساند.کریم باقری دستیار یحیی گل محمدی هم یکی از باسابقه های دربی به حساب می آید. کریم همواره جزو بهترین های دربی بود و سابقه گلزنی به استقلال را هم دارد. باقری بعد از چند تساوی زشت و کسل کننده در دربی در لحظات پایانی با یک شوت سنگین از راه دور دروازه طالب لو را به زیبایی باز کرد تا به قول عادل فردوسی پور همه ما از شر تساوی های پشت سر هم خلاص شویم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " نیمکت پرسپولیس کابوس استقلال ؛ احتمال برد سرخپوشان بالا رفت ؟ از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×