روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس با چه ترکیبی به میدان می رود ؟ سورپرایز یحیی برای محمود فکری

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس با چه ترکیبی به میدان می رود ؟ سورپرایز یحیی برای محمود فکری از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس با چه ترکیبی به میدان می رود ؟ سورپرایز یحیی برای محمود فکری

سرمربی پرسپولیس چالش سختی برای انتخاب ۱۱ نفر اصلی خود در دیدار حساس مقابل استقلال دارد.

نوشته پرسپولیس با چه ترکیبی به میدان می رود ؟ سورپرایز یحیی برای محمود فکری اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سرمربی پرسپولیس چالش سختی برای انتخاب ۱۱ نفر اصلی خود در دیدار حساس مقابل استقلال دارد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : پرسپولیس باید تا ساعاتی دیگر در دیدار معوقه از هفته هشتم لیگ برتر و در دربی حساس تهران از ساعت ۱۶:۳۵ در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف استقلال برود و دربی حساس پایتخت را برگزار کند.سرخپوشان در این دیدار در شرایطی به مصاف حریف سنتی خود می روند که یک جای خالی که در ترکیب این تیم در هفته گذشته وجود داشت و تبدیل به معمای بزرگ چینش یحیی گل محمدی شده بود و آن هم غیبت سعید آقایی بود و حالا با بازگشت او به ترکیب یحیی دردسر جدی برای ترکیبش ندارد.در دروازه پرسپولیس مثل همیشه شاهد حضور حامد لک هستیم که آمار خیلی خوبی در این فصل از خودش به جا گذاشته است و حالا در آستانه تجربه اولین دربی خودش است. یک خط جلوتر دو مدافع میانی سرخپوشان هستند که زوج همیشگی سیدجلال حسینی و حسین کنعانی زادگان خواهند بود و در سمت راست هم سیامک نعمتی مثل همیشه حضور خواهد داشت. در پست دفاع چپ هم پرسپولیس یک گزینه دارد و آن هم سعید آقایی است که به میدان خواهد رفت و او هم یک دربی اولی است. دو هافبک دفاعی پرسپولیس در این بازی احمد نوراللهی و کمال کامیابی نیا هستند و یک خط جلوتر از او شاهد حضور احسان پهلوان و امید عالیشاه هستیم. پهلوان هم اولین دربی خود را تجربه می کند. در خط حمله هم وحید امیری بازی خواهد کرد و مهاجم نوک پرسپولیس مهدی عبدی است.ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل سپاهانحامد لک، محمدحسین کنعانی زادگان، سیدجلال حسینی، سعید آقایی، سیامک نعمتی، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، امید عالیشاه، احسان پهلوان، وحید امیری و مهدی عبدی

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس با چه ترکیبی به میدان می رود ؟ سورپرایز یحیی برای محمود فکری از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×