روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ پیراهن جالب پرسپولیس برای دربی ؛ تفسیر لباس سرخ ها از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ پیراهن جالب پرسپولیس برای دربی ؛ تفسیر لباس سرخ ها

باشگاه پرسپولیس درباره پیراهن سرخ پوشان برای دربی ۹۴ توضیحاتی ارائه کرده است.

نوشته پیراهن جالب پرسپولیس برای دربی ؛ تفسیر لباس سرخ ها اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

باشگاه پرسپولیس درباره پیراهن سرخ پوشان برای دربی ۹۴ توضیحاتی ارائه کرده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : باشگاه پرسپولیس در این باره نوشت: در حالی از پیراهن پرسپولیس برای دربی ۹۴ رونمایی شد که ذکر برخی از توضیحات در این باره ضروری به نظر می رسد.در ابتدا باید بگوییم که طرح های متنوعی از سوی هواداران خلاق، هنرمند عزیز کشورمان و همچنین طراحان متخصص در این زمینه ارائه شد. طرح های ارائه شده به نسبت نزدیک تر به هدف مد نظر باشگاه بود اما با توجه به سلیقه های موجود، باشگاه نهایتاً طرح عرضه شده به تایید باشگاه رسید.تیم شرکت آل اشپورت تلاش خود را کرد تا در مینیمال ترین حالت نمایی از ستون های سر به فلک کشیده پرسپولیس را که وقار، شکوه و تاریخ ایران عزیزمان را هر روز زنده نگه می دارد در لباس های دربی به نمایش بگذارد و امید است مورد پسند هواداران عزیز واقع گردد. در این لباس ستون های تخت جمشید به تعداد ۶ ستون قرار داده شده است.همچنین روی سر آستین لباس هم نماد پرسپولیس درج شده تا عظمت و شکوه ایران روی لباس پرهوادارترین تیم آسیا جلوه ای دیدنی داشته باشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ پیراهن جالب پرسپولیس برای دربی ؛ تفسیر لباس سرخ ها از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×