روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • اقدام مهمی که یحیی گل محمدی و پرسپولیس را برنده دربی می کند ؛ ضیا عربشاهی لو داد

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اقدام مهمی که یحیی گل محمدی و پرسپولیس را برنده دربی می کند ؛ ضیا عربشاهی لو داد از منبع پارس فوتبال. "

اقدام مهمی که یحیی گل محمدی و پرسپولیس را برنده دربی می کند ؛ ضیا عربشاهی لو داد

ضیا عربشاهی پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: اگر یحیی از زوج پهلوان و عبدی در خط حمله استفاده کند من قول می دهم پرسپولیس برنده دربی باشد.

نوشته اقدام مهمی که یحیی گل محمدی و پرسپولیس را برنده دربی می کند ؛ ضیا عربشاهی لو داد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

ضیا عربشاهی پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: اگر یحیی از زوج پهلوان و عبدی در خط حمله استفاده کند من قول می دهم پرسپولیس برنده دربی باشد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : همه پیشکسوتان به یحیی گل محمدی برای دربی تهران توصیه هایی دارند اما ضیا عربشاهی بازیکن اسبق پرسپولیس یک توصیه ویژه برای سرمربی این تیم دارد که صحبت های او را در زیر می خوانید:*دربی همیشه شرایط خاص خودش را داشته است. این دیدار برای هر دو تیم جزو بازی های حساس است و همیشه تیم ها تمام تلاش خودشان را می کنند تا در دربی بهترین عملکرد را داشته باشند. در دیدارهای آسیایی پرسپولیس متاسفانه با وجود شایستگی به مقام نایب قهرمانی دست یافت. پس از فینال شرایط کمی سخت شد و در سه بازی پشت سر هم به نتیجه تساوی رسیدند.ضیا عربشاهی گفت:*به اعتقاد من، پس از فینال ریکاوری خوبی انجام نشد و بازیکنان شرایط بدنی خوبی نداشتند. پرسپولیسی ها در لیگ شادابی و طراوت دیدارهای آسیایی را در دیدارهای گذشته نداشتند. امیدوارم برای دربی شرایط روحی – روانی و بدنی بازیکنان به فرم ایده آل رسیده باشد. با اینکه تاسف می خوریم از نبود شور و هیجان حضور تماشاگران اما با نبود آنها تا حدودی استرس از ساق پای بازیکنان برداشته خواهد شد. امیدوارم دربی جذاب و خوبی را شاهد باشیم.ضیا عربشاهی گفت:*پرسپولیس در فاز هجومی فقط آل کثیر را در اختیار ندارد. اگر یک تیم متکی بر یک بازیکن باشد باید فاتحه آن تیم را خواند. پرسپولیس مهره های خوبی دارد، فقط باید به آنها اعتماد شود. عبدی، هم سابقه گلزنی در دربی را دارد و هم توانست در جام باشگاه های آسیا گل بزند. آرمان رمضانی و مهدی خانی هم بازیکنانی هستند که با نظر سرمربی تیم جذب شده اند. اگر یحیی از زوج پهلوان و عبدی در خط حمله استفاده کند من قول می دهم پرسپولیس برنده دربی باشد. استقلال در عمق دفاع مشکل دارد و باید با دو مهاجم، پرس را از زمین استقلال انجام دهیم و قدرت بازیسازی را از مدافعان و هافبک های استقلال بگیریم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اقدام مهمی که یحیی گل محمدی و پرسپولیس را برنده دربی می کند ؛ ضیا عربشاهی لو داد از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×