روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " هرگز نمی‌شود پرسپولیسی بودن را مخفی کرد ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

هرگز نمی‌شود پرسپولیسی بودن را مخفی کرد ؛ پارس فوتبال

ابراهیم شکوری ، معاون باشگاه پرسپولیس برای فروکش کردن جنجال ها پیش از دربی پستی در اینستاگرامش منتشر کرد.

نوشته پیام جالب ابراهیم شکوری پیش از دربی با عکسی از فرهاد مجیدی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

ابراهیم شکوری ، معاون باشگاه پرسپولیس برای فروکش کردن جنجال ها پیش از دربی پستی در اینستاگرامش منتشر کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : ابراهیم شکوری معاون اجرایی و سخنگوی باشگاه پرسپولیس که طی روزهای اخیر موضع تندی علیه استقلال و برنامه ریزی های صورت گرفته داشت و حتی به جنجال با مدیران رقیب سنتی در کری ها نیز ورود کرده بود، اکنون در پیامی دوباره در آستانه این بازی به دنبال این است تا فضا آرامی را شکل داده تا تیمش به موفقیت در این بازی دست یابد.ابراهیم شکوری در پیام خود با قرار دادن تصویری در کنار فرهاد مجیدی، اسطوره باشگاه رقیب اینطور نوشته است:دربی همواره حساس بوده و هست. رقیب سنتی پرسپولیس، استقلال است و احترام به همه رقبا ، سرلوحه امور بوده است و خدا را شکر این احترام متقابل است. هرگز نمیشود پرسپولیسی بودن را مخفی کرد و شرایط بازیگری حرفه ای فوتبال و مدیریت در تیمهای بزرگ با مدیریت در فدراسیون فوتبال کاملا متفاوت است ودر جایگاه مدیریت باشگاه ،میبایست از منافع و حقوق تیم خود دفاع کرد زیرا این خواسته هواداران است، اما مدیریت در فدراسیون فوتبال و بخصوص در جایگاه دبیر کلی مستلزم رعایت عدالت و مساوات است که خدا را شکر در این موارد سربلند بوده ام که شاهدان این امر بازیکنان ، مربیان و مدیران باشگاههای فوتبال هستند. به استقبال یک دربی هیجان انگیز میرویم و امیدواریم شاهد یک بازی جذاب ، زیبا و جوانمردانه باشیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " هرگز نمی‌شود پرسپولیسی بودن را مخفی کرد ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×