روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ماموریت ویژه یحیی برای سیدجلال حسینی در دربی مقابل استقلالی ها از منبع پارس فوتبال. "

ماموریت ویژه یحیی برای سیدجلال حسینی در دربی مقابل استقلالی ها

کاپیتان قرمزها یک وزنه بسیار مهم برای خط دفاعی پرسپولیس در بازی امروز برابر استقلال خواهد بود.

نوشته ماموریت ویژه یحیی برای سیدجلال حسینی در دربی مقابل استقلالی ها اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

کاپیتان قرمزها یک وزنه بسیار مهم برای خط دفاعی پرسپولیس در بازی امروز برابر استقلال خواهد بود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس قرار است در ۳۸ سالگی هم حضور در دربی را تجربه کند. شاید اگر شجاع خلیل زاده در پرسپولیس مانده بود، سیدجلال حسینی شانس کمی برای حضور در دربی داشت اما حالا یحیی هیچ گزینه ای جز حسینی ندارد.با وجود سن و سال بالا هنوز سیدجلال یکی از مهره های کلیدی پرسپولیس به حساب می آید و در بازی های گذشته لیگ توانسته انتظارات را برآورده کند. خوردن دو گل در هفت بازی نشان می دهد پرسپولیسی ها در خط دفاع یک فرمانده تمام عیار داشته اند، فرمانده ای که اگر خستگی برایش دردسرساز نشود، در دربی هم مهره ای تاثیرگذار خواهد بود.شماره چهار پرسپولیس که از سوی هواداران این تیم به «صخره» مشهور شده است، در سال های اخیر همیشه با پرسش هایی با موضوع خداحافظی مواجه بوده اما با گذر از آن ها، پاسخ سوال ها را در زمین مسابقه داده، همان جایی که لقب هواداران روی سکو را به یک واقعیت تبدیل و برای سه فصل، پرسپولیس را صاحب بهترین خط دفاعی ایران کرده است.سیدجلال حسینی که در یکی دو فصل اخیر بارها و بارها روی نیمکت قرمزها نشست در این فصل چنان با انگیزه بازی می کند که احساس می شود اولین فصل حضور در لیگ برتر را تجربه می کند، او که در غیاب شجاع باید با کنعانی زادگان زوج خط دفاعی را مقابل شاگردان محمود فکری تشکیل دهد، در ۷ بازی اخیر یکی از علل کلین شیت های پرسپولیسی ها و آمار خوب خط دفاعی آنها در لیگ بیستم بود.باید دید کاپیتان سیدجلال این بار در بازی مقابل استقلال و دربی پایتخت در تقابل با مهاجمان آماده و گلزن استقلال می تواند در کنار سایر بازیکنان پرسپولیس در خط دفاعی عملکرد خوب خود را تداوم ببخشد یا خیر.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ماموریت ویژه یحیی برای سیدجلال حسینی در دربی مقابل استقلالی ها از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×