روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • طعنه عجیب عضو هیات مدیره پرسپولیس به تارتار برای جانشینی یحیی گل محمدی

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " طعنه عجیب عضو هیات مدیره پرسپولیس به تارتار برای جانشینی یحیی گل محمدی از منبع پارس فوتبال. "

طعنه عجیب عضو هیات مدیره پرسپولیس به تارتار برای جانشینی یحیی گل محمدی

اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با مصاحبه های قبل از دربی خود حمایت کاملی از سرمربی این تیم کردند.

نوشته طعنه عجیب عضو هیات مدیره پرسپولیس به تارتار برای جانشینی یحیی گل محمدی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با مصاحبه های قبل از دربی خود حمایت کاملی از سرمربی این تیم کردند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سه تساوی گذشته پرسپولیس قبل از برگزاری دربی نود و چهارم پایتخت باعث شد تا خبرهایی درباره فشار هیات مدیره به یحیی گل محمدی مطرح شود.سرمربی پرسپولیس که توانست این تیم را به چهارمین قهرمانی متوالی در لیگ برتر برساند پس از نایب قهرمانی در آسیا هنوز موفق به کسب پیروزی در لیگ برتر با پرسپو لیس نشده است تا زیر فشار انتقادات قرار بگیرد.همین ماجرا باعث شد تا خبرهایی در خصوص حضور مهدی تارتار به عنوان جانشین گل ممدی مطرح شود.صحبت هایی که با واکنش اعضای هیات مدیره پرسپولیس همراه شد.غلامعلی محمدعلیپور عضو هیات مدیره پرسپو لیس در مصاحبه شب گذشته خود عنوان کرد:طبیعی است که برای تضعیف مجموعه پرسپولیس، این طرف و آن طرف شایعاتی به راه انداخته شود ولی پرسپولیس راه خود را می رود.جملاتی که علیپور قصد داشت واضح تر آن را رسانه ای کند اما به دلیل نزدیکی بازی پرسپو لیس و استقلال از آن اجتناب کرد.گفته می شود گل محمدی در صورت باخت مقابل استقلال تهران هم مورد مواخذه قرار نمی گیرد و به کار خود در راس کادرفنی سرخپوشان ادامه می دهد و خبری از تارتار در فصل جاری برای مربیگری در پرسپو لیس نخواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " طعنه عجیب عضو هیات مدیره پرسپولیس به تارتار برای جانشینی یحیی گل محمدی از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×