روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • فکری راضی از تساوی یحیی به دنبال برد ؟ انگیزه متفاوت فکری و یحیی گل محمدی برای دربی

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " فکری راضی از تساوی یحیی به دنبال برد ؟ انگیزه متفاوت فکری و یحیی گل محمدی برای دربی از منبع پارس فوتبال. "

فکری راضی از تساوی یحیی به دنبال برد ؟ انگیزه متفاوت فکری و یحیی گل محمدی برای دربی

دربی 94 امروز در حالی برگزار می شود که استقلال بر خلاف حریف سنتی خود پرسپولیس در شرایط بهتری به زمین مسابقه می رود.

نوشته فکری راضی از تساوی یحیی به دنبال برد ؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

دربی ۹۴ امروز در حالی برگزار می شود که استقلال بر خلاف حریف سنتی خود پرسپولیس در شرایط بهتری به زمین مسابقه می رود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : دربی در شرایطی برگزار می شود که استقلال، صدرنشین جدول رده بندی لیگ برتر است، تیم فکری پس از سپری کردن یک دوران پرانتقاد، حالا آرامش و ثبات کافی را به دست آورده و به نظر می رسد حتی یک نتیجه تساوی در دربی هم، آرامش این تیم را حفظ خواهد کرد.فکری و تیمش به احتمال زیاد حتی از تساوی در این مسابقه کاملا راضی خواهند بود. اوکه خودش سال ها در استقلال مربی و بازیکن بوده، بهتر از هر کسی می داند شکست در دربی چه تبعاتی برای تیم دارد. شاید این موضوع برای پرسپولیس هم صدق کند.پرسپولیس که تا چند هفته پیش درگیر فینال آسیا بود، امتیازات زیادی در هفته های اخیر از دست داده و با شرایطی تا حدودی بحرانی به دربی رسیده است. با توجه به بازی های عقب افتاده سرخابی ها، می توان گفت سه امتیاز دربی امروز می تواند نقشی کلیدی در معادلات نیم فصل اول ایفا کند و حتی شرایط نیمکت تیم ها را هم تحت تاثیر قرار دهد.یحیی گل محمدی به خوبی می داند که پس از چند نتیجه بد، شکست در دربی می تواند این تیم را کاملا به هم بریزد. جدا از این یحیی در آخرین دربی فصل گذشته که در نیمه نهایی جام حذفی برگزار شد هم به نوعی بازنده بوده (شکست در ضربات پنالتی) و شکست در بازی این هفته می تواند حسابی شرایط را برای او سخت کند.البته این تمام ماجرا در مورد یحیی نبوده و نیست، این چهارمین دربی است که یحیی به عنوان سرمربی پرسپولیس حضور در آن را تجربه می کند. او در سه مسابقه قبلی سه بار مساوی کرده و البته بار سوم در ضربات پنالتی نیمه نهایی جام حذفی به استقلال باخته است، با توجه به همین آمار پیش بینی می شود که مربیان سرخابی در این مسابقه به هیچ وجه به آب و آتش نزنند، این موضوع احتمال تساوی بدون گل در این نبرد را افزایش خواهد داد.محمود فکری که هنوز نتوانسته از لحاظ فنی رضایت هواداران را به دست بیاورد، با پیروزی در دربی ماندن روی نیمکت آبی ها را تضمین می کند و یحیی هم که این روزها با تساوی های متوالی تحت فشار قرار گرفته، می تواند با یک پیروزی شیرین به آرامش برسد و رویای قهرمانی پنجم را زنده کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " فکری راضی از تساوی یحیی به دنبال برد ؟ انگیزه متفاوت فکری و یحیی گل محمدی برای دربی از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×