روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " طعنه سنگین محمد پنجعلی پیشکسوت پرسپولیس به استقلالی ها پیش از دربی از منبع پارس فوتبال. "

طعنه سنگین محمد پنجعلی پیشکسوت پرسپولیس به استقلالی ها پیش از دربی

 محمد پنجعلی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: چند شهرآورد در زمان ما با جنجال همراه بود و در یکی از بازی ها میانجیگری کردم اما محروم شدم. در دیدارهایی که به خاطر حاشیه ناتمام ماندند، همیشه استقلال برنده اعلام شد.

نوشته طعنه سنگین محمد پنجعلی پیشکسوت پرسپولیس به استقلالی ها پیش از دربی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

محمد پنجعلی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: چند شهرآورد در زمان ما با جنجال همراه بود و در یکی از بازی ها میانجیگری کردم اما محروم شدم. در دیدارهایی که به خاطر حاشیه ناتمام ماندند، همیشه استقلال برنده اعلام شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : نود و چهارمین شهرآورد بزرگ پایتخت روز دوشنبه ساعت ۱۶:۳۵ بین تیم های استقلال و پرسپولیس برگزار می شود. دیداری که اهمیت زیادی برای ۲ تیم و هواداران دارد و برخی برد در آن را برابر با قهرمانی در یک فصل می دانند. این دیدار همیشه برای بزرگان فوتبال ایران خاطره انگیز بوده است. یکی از این بازیکنان « محمد پنجعلی » بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس است که باور دارد بیش از ۱۵ شهرآورد را تجربه کرده و خاطرات تلخ و شیرینی در آن دارد.وی با بیان اینکه کرونا و شیوع آن در ایران بر این بازی نیز تاثیر گذاشته است اظهار داشت:بخش زیادی از حساسیت این بازی به حضور هواداران بر خواهد گشت که در این دیدار غایب اصلی به شمار می روند. هوادارانی که در گذشته و امروز با حضور در سکوها هیجان این بازی را چند برابر کردند. البته این بازی بدون حضور تماشاگران نیز حساس است و باخت در آن می تواند برای تیم تبعات زیادی داشته باشد.محمد پنجعلی پیشکسوت فوتبال ایران با اشاره به فشار و استرس حاکم بر این بازی عنوان کرد:در برخی از مواقع شهرآورد آن کیفیت لازم را ندارد، زیرا کیفیت و زیبایی این دیدار تحت جو روانی حاکم بر مسابقه است. برد یا باخت در این بازی تبعات زیادی دارد و بازیکنان و سرمربی تلاش می کنند تا بازنده نهایی این مسابقه نباشند. البته درگذشته اینگونه نبود بلکه شاهد بازی های زیبایی از سوی ۲ تیم بودیم و در برخی از مواقع این بازی ها به جنجال کشیده شد. البته من در شکل گیری حاشیه نقش زیادی نداشتم بلکه همواره به دنبال ایجاد آرامش بودم.محمد پنجعلی هنوز از بازی های آن زمان خاطرات زیادی دارد و می گوید:هرزمانی که بازی نیمه تمام می ماند استقلالی ها برنده می شدند و ما بازنده بودیم. حتی یک بار که من میانجی ۲ تیم بودم هم مدت طولانی محروم شدم، هنوز خودم نمی دانم چرا در آن بازی محروم شدم در صورتی که هیچ کاری نکرده بودم.وی شیرین ترین برد شهرآورد را بازی سه بر صفری دانست که ناصر محمدخانی و شاهین بیانی گل های آن را به ثمر رساندند.کری خوانی پیشکسوتان دیگر بحث موردنظر پنجعلی بود. محمد پنجعلی گفت:من با استقلالی های زیادی دوست بوده و هنوز هم هستم. کری خوانی با بی احترامی فرق دارد. ما باید حرمت همدیگر را نگه داریم. نباید به بهانه کری خوانی به پیشکسوتان استقلال یا پرسپولیس توهین شود. بزرگان فوتبال ایران الگو هستند.تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در نود و چهارمین شهرآورد و در دیداری معوقه از هفته هشتم لیگ برتر فوتبال، امروز دوشنبه از ساعت ۱۶:۳۵ در ورزشگاه آزادی به قضاوت «رضا کرمانشاهی» برابر هم قرار خواهند گرفت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " طعنه سنگین محمد پنجعلی پیشکسوت پرسپولیس به استقلالی ها پیش از دربی از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×