روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " رسمی ؛ حجت حق وردی هم از دست پرسپولیس پرید ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

رسمی ؛ حجت حق وردی هم از دست پرسپولیس پرید ؛ پارس فوتبال

حجت حق وردی مدافع پیکان که در نقل و انتقالات تابستان 99 فوتبال ایران مورد توجه پرسپولیس بود، رسما به تیم سومقاییت آذربایجان پیوست تا او نیز از دسترس سرخ های پایتخت خارج شود.

نوشته رسمی ؛ این مدافع هم از دست پرسپولیس پرید ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

حجت حق وردی مدافع پیکان که در نقل و انتقالات تابستان ۹۹ فوتبال ایران مورد توجه پرسپولیس بود، رسما به تیم سومقاییت آذربایجان پیوست تا او نیز از دسترس سرخ های پایتخت خارج شود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : حجت حق وردی که در ابتدای فصل هم گزینه یحیی گل محمدی برای بازی در پرسپولیس بود، راهی آذربایجان شد.طی روزهای اخیر و بعد از فسخ حجت حق وردی با پیکان گفته می شد این بازیکن برای پیوستن به پرسپولیس اقدام به این کار کرده است اما حالا مراحل انتقال او به لیگ آذربایجان نهایی شده و رسماً به تیم سومقاییت آذربایجان پیوست.حق وردی دلیل انتقالش به لیگ آذربایجان را مشخص نبودن تکلیف حضورش در جمع پرسپولیسی ها عنوان کرده بود. مدافع پیکان گفته بود سرخ های پایتخت این روزها تمرکز خاصی روی نقل و انتقالات ندارد و او نمی تواند برای این انتقال صبر کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " رسمی ؛ حجت حق وردی هم از دست پرسپولیس پرید ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×