روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " دومین گل سریع تاریخ دربی های پایتخت به نام یک استقلالی ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

دومین گل سریع تاریخ دربی های پایتخت به نام یک استقلالی ؛ پارس فوتبال

ارسلان مطهری مهاجم استقلال با به ثمر رساندن گل اول تیمش در دربی 94 پایتخت که در ثانیه 67 به دست آمد، دومین گل سریع تاریخ دربی ها را به نام خود ثبت کرد.

نوشته دومین گل سریع تاریخ دربی های پایتخت به نام یک استقلالی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

ارسلان مطهری مهاجم استقلال با به ثمر رساندن گل اول تیمش در دربی ۹۴ پایتخت که در ثانیه ۶۷ به دست آمد، دومین گل سریع تاریخ دربی ها را به نام خود ثبت کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : گل ارسلان مطهری در دقیقه دو، دومین گل سریع تاریخ شهرآوردهای استقلال و پرسپولیس است.شهرآورد نود و چهارم، یکی از زیباترین بازی های استقلال و پرسپولیس بوده است. دیداری که خیلی سریع با حمله استقلالی ها آغاز شد و آنها به گل رسیدند.حرکت خوب ارسلان مطهری و سماجت این بازیکن برای تصاحب توپ، باعث شد تا کمال کامیابی نیا درون محوطه جریمه مرتکب اشتباه شود و مطهری با یک ضربه دیدنی توپ را به کنج دروازه حامد لک فرستاد و این دروازه بان کاری جز نظاره کردن این گل نتوانست انجام دهد.در حالیکه تنها یک دقیقه و ۷ ثانیه از بازی گذشته بود، ارسلان مطهری موفق شد دروازه پرسپولیس را باز کند تا دومین گل سریع تاریخ شهرآوردهای استقلال و پرسپولیس به ثمر برسد.رکورد سریعترین گل شهرآوردهای تهران متعلق به علی سامره است. این بازیکن در دربی شماره ۵۴ که در شهر تبریز برگزار شد، در ثانیه ۴۹ موفق شد دروازه داوود فنایی را باز کند که اتفاقا آن گل نیز روی اشتباه یحیی گل محمدی سرمربی امروز پرسپولیس به ثمر رسید.از دیگر گل های سریعی که در تاریخ لیگ برتر به ثمر رسیده است، می توان به گل دقیقه دوم حسین کلانی در هفتمین دربی دو تیم و گل های دقیقه ۳ محمدرضا عادلخانی در دربی ۱۲، مهدی هاشمی نسب در دربی ۴۶، داوود سیدعباسی در دربی ۵۷، امید روانخواه در دربی ۶۵ و گل دقیقه ۴ مهدی قایدی در آخرین دربی دو تیم در جام حذفی اشاره کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " دومین گل سریع تاریخ دربی های پایتخت به نام یک استقلالی ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×