روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " آماده باش محمود فکری به ستاره محبوب و گلزن استقلال ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

آماده باش محمود فکری به ستاره محبوب و گلزن استقلال ؛ پارس فوتبال

در حالی که نیمه اول دربی 94 استقلال و پرسپولیس رو به پایان بود، دریافت کارت زرد توسط سید احمد موسوی باعث شد محمود فکری به شیخ دیابته برای حضور در زمین آماده باش بدهد.

نوشته آماده باش محمود فکری به ستاره محبوب و گلزن استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در حالی که نیمه اول دربی ۹۴ استقلال و پرسپولیس رو به پایان بود، دریافت کارت زرد توسط سید احمد موسوی باعث شد محمود فکری به شیخ دیابته برای حضور در زمین آماده باش بدهد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : محمود فکری سرمربی استقلال می خواهد زودتر از آنچه که تصور می شد، از شیخ دیاباته استفاده کند.به نظر می رسد محمود فکری قصد دارد شیخ دیاباته را زودتر از آنچه که تصور می شد به بازی بفرستد و استقلال در نیمه دوم با ۳ مهاجم به سمت دروازه پرسپولیس حمله کند.پس از اینکه موسوی در دقیقه ۴۲ بر روی بازیکن پرسپولیس مرتکب خطا شد، یک اخطار توسط رضا کرمانشاهی داور این دیدار دریافت کرد و در این لحظه فکری به شیخ دیاباته مهاجم تیمش آماده باش داد تا خودش را آماده حضور در بازی کند.سیداحمد موسوی که نخستین دربی خودش را تجربه می کند، در این دیدار عملکرد خوبی در سمت راست خط دفاع استقلال داشت و اجازه خودنمایی به بازیکنان پرسپولیس نداد ولی احتمال می رود فکری در نیمه دوم دیاباته را به جای او روانه میدان کند.باید منتظر ماند و دید تصمیم فکری در ادامه تغییر پیدا خواهد کرد یا دیاباته به جای موسوی وارد زمین خواهد شد.لازم به ذکر است که دیاباته با آغاز نیمه وارد زمین شد تا ترکیب استقلال هجومی تر از قبل شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " آماده باش محمود فکری به ستاره محبوب و گلزن استقلال ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×