روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " انتقاد کارشناس فوتبال از خط دفاع استقلال و پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

انتقاد کارشناس فوتبال از خط دفاع استقلال و پرسپولیس

کارشناس فوتبال با بیان این نکته که آسیب پذیری در دفاع وجه مشترک استقلال و پرسپولیس است، اضافه کرد: برخلاف بازیهای گذشته مظاهری و لک هم فرم خوبی نداشتند.

نوشته انتقاد کارشناس فوتبال از خط دفاع استقلال و پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

کارشناس فوتبال با بیان این نکته که آسیب پذیری در دفاع وجه مشترک استقلال و پرسپولیس است، اضافه کرد: برخلاف بازیهای گذشته مظاهری و لک هم فرم خوبی نداشتند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مسعود اقبالی کارشناس فوتبال و مدرس رسمی کنفدراسیون فوتبال در خصوص دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس بیان داشت:بر خلاف آنچه خیلی ها می گویند پرسپولیس در این بازی فوق العاده بود، من معتقدم هیچیک از دو تیم برنامه کافی برای رسیدن به پیروزی نداشتند و اگر یک تیم در پایان پیروز می شد، از شانس خوبش بود. دو تیم بی هدف و بی برنامه بودند و تنها ضعف مفرط خطوط دفاعی تیم ها بود که تیم مقابل را در موقعیت های گلزنی قرار می داد.وی اضافه کرد:از ابتدای فصل خطوط دفاعی هر دو تیم آسیب پذیر بودند اما حضور دو دروازه بان خوب درون دروازه دو تیم باعث شد تا آمار گل های خورده آنها کم شود و این ضعف دیده نشود. در دربی دو دروازه بان هم در فرم ایده آل نبودند تا شاهد این ۴ گل باشیم.اقبالی بیان داشت:به سمت دروازه پرسپولیس که عملاً همان دو توپ رفت و هر دو گل شد و روی دروازه استقلال هم که ۵ خط جدی ایجاد شد، ۳ تا از آنها توسط بازیکنان پرسپولیس از دست رفت و ۲ موقعیت هم که تبدیل به گل شد. به جز این، در هیچ کجای بازی دیده نشد یک خطر روی دروازه یکی از آنها ایجاد شود و یک دروازه بان واکنش فوق العاده ای نشان دهد.کارشناس فوتبال در خصوص خط دفاعی استقلال گفت:در این خط دفاعی بازیکنان شرح وظیفه شان را نمی دانند و برای همین است در صحنه گل اول پرسپولس دو مدافع با هم قاطی می کنند. در این صحنه ارتباط کلامی هم وجود نداشت و بازیکنان نمی دانستند کدام یک باید پوشش بدهد، کدام یک باید به سمت توپ یا بازیکن حریف برود.مدرس کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت:نیمه اول فوتبال خیلی خوبی ندیدیم و این بازی چنگی به دل نزد اما در نیمه دوم انصافاً بازی زیبایی را دیدیم. پرسپولیس در نیمه دوم با اعتماد به نفس بهتری بازی کرد و بعد از اینکه گل مساوی را زد برای رسیدن به گل دوم عطش بیشتری پیدا کرد. آنها در نیمه دوم صاحب چند موقعیت شدند و نورالهی بدشانس یا شاید هم کم دقت بود که نتوانست از این فرصتها استفاده کند.وی اضافه کرد:بعد از گل دوم پرسپولیس، استقلال به بازی مستقیم روی آورد و سعی داشت با استفاده از توپ های بلند به گل برسد که در ثانیه های پایانی نیز یک نابغه مثل قائدی بازی را به مساوی بکشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " انتقاد کارشناس فوتبال از خط دفاع استقلال و پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×