روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • سیامک نعمتی ستاره پرسپولیس نماینده بازیکنان در انتخابات فدراسیون فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " سیامک نعمتی ستاره پرسپولیس نماینده بازیکنان در انتخابات فدراسیون فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

سیامک نعمتی ستاره پرسپولیس نماینده بازیکنان در انتخابات فدراسیون فوتبال

انتخابات هئت فوتبال تهران فردا برگزار می شود و سیامک نعمتی ستاره پرسپولیس به عنوان نماینده بازیکنان حق رای دارد و می تواند گزینه مورد نظر بازیکنان را انتخاب کنند.

نوشته ستاره پرسپولیس نماینده بازیکنان در انتخابات فدراسیون فوتبال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

انتخابات هئت فوتبال تهران فردا برگزار می شود و سیامک نعمتی ستاره پرسپولیس به عنوان نماینده بازیکنان حق رای دارد و می تواند گزینه مورد نظر بازیکنان را انتخاب کنند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سیامک نعمتی هافبک پرسپولیس به عنوان نماینده بازیکنان در انتخابات هیات فوتبال تهران معرفی شد.انتخابات هیات فوتبال تهران فردا برگزار خواهد شد و این در حالیست که سیامک نعمتی ، بازیکن پرسپولیسبه عنوان نماینده بازیکنان در این انتخابات حق رای گرفته است و در آن حاضر خواهد شد.پیروز قربانی، مدافع اسبق استقلال و مربی حال حاضر سایپا نیز به عنوان نماینده مربیان در این انتخابات حق رای دارد و محمدرضا منصوری و گلاره ناظمی نیز به عنوان نماینده داوران در بخش مردان و زنان در آن شرکت می کنند.انتخابات هیات فوتبال تهران فردا برگزار خواهد شد و علیرضا یزدانی، سعید فتاحی، ایلکا خاتونی، صالح بدخشان و حبیب الله شیرازی نامزد دستیابی به صندلی مدیریت هیات فوتبال تهران هستند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " سیامک نعمتی ستاره پرسپولیس نماینده بازیکنان در انتخابات فدراسیون فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×