روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خبر خوش برای هواداران پرسپولیس از بازگشت ستاره مصدوم ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

خبر خوش برای هواداران پرسپولیس از بازگشت ستاره مصدوم ؛ پارس فوتبال

وحید امیری ستاره پرسپولیس که در بازی با گل گهر سیرجان دچار مصدومیت شد، روند بهبودی را به خوبی طی کرده است و به بازی با سایپا خواهد رسید.

نوشته خبر خوش برای هواداران پرسپولیس از بازگشت ستاره مصدوم اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

وحید امیری ستاره پرسپولیس که در بازی با گل گهر سیرجان دچار مصدومیت شد، روند بهبودی را به خوبی طی کرده است و به بازی با سایپا خواهد رسید. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : وحید امیری وینگر تیم فوتبال پرسپولیس به بازی مقابل سایپا می رسد.وحید امیری وینگر تیم فوتبال پرسپولیس تهران در بازی با گل گهر مصدوم شد. در نیمه اول این بازی ضربه سختی به ران امیری برخورد کرد تا این بازیکن با درد به بازی ادامه دهد.امیری تا دو روز بعد از بازی هم درد داشت ولی مصدومیت این بازیکن رو به بهبود است. امیری می تواند در بازی بعدی برابر پرسپولیس که مقابل سایپا خواهد بود تیمش را همراهی کند. این بازی قرار است دوشنبه هفته آینده در ورزشگاه آزادی برگزار شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خبر خوش برای هواداران پرسپولیس از بازگشت ستاره مصدوم ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×