روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • زمان تعیین تکلیف ستاره های پرسپولیس مشخص شد ؛ پدیده ها ماندنی می شوند ؟

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " زمان تعیین تکلیف ستاره های پرسپولیس مشخص شد ؛ پدیده ها ماندنی می شوند ؟ از منبع پارس فوتبال. "

زمان تعیین تکلیف ستاره های پرسپولیس مشخص شد ؛ پدیده ها ماندنی می شوند ؟

باشگاه پرسپولیس تا دهم اسفند پیشنهادات آریا برزگر و سعید حسین پور را بررسی می کند و در صورت دلخواه نبودن این قرارداد ها از سوی باشگاه این دو بازیکن در پرسپولیس ماندنی می شوند.

نوشته زمان تعیین تکلیف ستاره های پرسپولیس مشخص شد ؛ پدیده ها ماندنی می شوند ؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

باشگاه پرسپولیس تا دهم اسفند پیشنهادات آریا برزگر و سعید حسین پور را بررسی می کند و در صورت دلخواه نبودن این قرارداد ها از سوی باشگاه این دو بازیکن در پرسپولیس ماندنی می شوند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس با اعلام موافقت خود برای جدایی قرضی سعید حسین پور و آریا برزگر از جمع بازیکنان پرسپولیس اجازه داد تا مدیران این باشگاه به بررسی پیشنهادات این دو نفر بپردازد.با این حال دو باشگاه لیگ برتری که خواهان جذب هر دو بازیکن پرسپولیس شده اند به دنبال جذب قطعی حسین پور و برزگر هستند؛ موضوعی که با مخالفت جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه همراه بوده است.باشگاه پرسپولیس قصد دارد تکلیف ماندن یا رفتن این دو بازیکن را تا دهم اسفندماه مشخص کند تا آنها نیز برنامه خود را برای ادامه رقابت های لیگ برتر بدانند.حسین پور به دلیل ترافیک خط میانی سرخ ها و آریا برزگر به خاطر عدم استفاده از سوی یحیی گل محمدی در خط حمله علاقمند به جدایی و بازی در یک تیم دیگر هستند اما هنوز توافقی بین پرسپولیس و تیم های خواهان این دو بازیکن شکل نگرفته است.در صورتی که این دو بازیکن رده جوانان در نقل و انتقالات زمستانی جایی نروند در لیست بزرگسالان پرسپولیس حفظ خواهند شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " زمان تعیین تکلیف ستاره های پرسپولیس مشخص شد ؛ پدیده ها ماندنی می شوند ؟ از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×