روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • زنگ خطر برای مهاجمان پرسپولیس ؛ بار سنگین گلزنی سرخپوشان روی دوش مدافعان تیم

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " زنگ خطر برای مهاجمان پرسپولیس ؛ بار سنگین گلزنی سرخپوشان روی دوش مدافعان تیم از منبع پارس فوتبال. "

زنگ خطر برای مهاجمان پرسپولیس ؛ بار سنگین گلزنی سرخپوشان روی دوش مدافعان تیم

پرسپولیس در شرایطی قهرمان نیم فصل لیگ بیستم شد که آمار ضعیف گلزنی مهاجمان این تیم به شدت نگران کننده به نظر می رسد. از 24 گلی که سرخپوشان در 15 دیدار ابتدایی خود در این فصل به ثمر رسانده اند، تنها 2 گل سهم مهاجمان تخصصی این تیم است و این در حالی است که سایر گل ها را مدافعان و هافبک های پرسپولیس به ثمر رسانده اند.

نوشته زنگ خطر برای مهاجمان پرسپولیس ؛ بار سنگین گلزنی سرخپوشان روی دوش مدافعان تیم اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پرسپولیس در شرایطی قهرمان نیم فصل لیگ بیستم شد که آمار ضعیف گلزنی مهاجمان این تیم به شدت نگران کننده به نظر می رسد. از ۲۴ گلی که سرخپوشان در ۱۵ دیدار ابتدایی خود در این فصل به ثمر رسانده اند، تنها ۲ گل سهم مهاجمان تخصصی این تیم است و این در حالی است که سایر گل ها را مدافعان و هافبک های پرسپولیس به ثمر رسانده اند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به گزارش پارس فوتبال، مدافعان و هافبک های پرسپولیس در نیم فصل اول بیشترین سهم را در گل های زده قرمزها داشتند.شاگردان یحیی گل محمدی، با هشت برد، شش تساوی و تنها یک باخت برخلاف انتظار قهرمانی نیم فصل را از آن خود کرد، و در کنار آن توانست با پیروزی ۵ بر صفر مقابل گل گهر آمار بیشترین گل زده (۲۴ گل) لیگ را بعد از سپاهان با ۲۵ گل زده از آن خود کند. آماری قابل قبول که البته طی اتفاقی عجیب و نادر مهاجمان پرسپولیس کمترین سهم را در آن دارند.در واقع از ۲۴ گل زده این تیم در ۱۵ بازی نیم فصل نخست، تنها دو گل سهم مهاجمان تخصصی قرمزها، آن هم مهدی عبدی بود و آرمان رمضانی و مهدی خانی، دیگر مهاجمان پرسپولیس حتی یک مرتبه هم موفق به باز کردن دروازه حریفان نشده اند. هرچند با جدایی علیپور در پایان فصل گذشته و محرومیت عیسی آل کثیر این انتظار می رفت که شاگردان یحیی گل محمدی در امر گلزنی با مشکلاتی مواجه شوند، اما در بدبینانه ترین حالت هم نمی شد تصور کرد که سهم مهاجمان پرسپولیس از ۲۴ گل زده این تیم تنها دو گل باشد، ضعفی که بدون شک در ادامه مسیر کار یحیی و تیمش را به چالش می کشاند.در واقع جور گلزنی پرسپولیس در نیم فصل نخست را مدافعان و خط هافبک این تیم کشیده است و تیمی که با هشت گل خورده بهترین خط دفاع لیگ را دارد با ۲۴ گل زده دارای بهترین خط حمله لیگ نیست، وقتی گلزنان این تیم نوراللهی با شش گل زده، سیدجلال حسینی با سه گل زده و عالیشاه، امیری و نعمتی هر کدام با دو گل زده، هستند.البته عبدی هم در دور رفت موفق شد دو مرتبه دروازه حریفان را باز کند،اما مسئله مهم آمار ضعیف مهاجمان قرمزهادر امر گلزنی است، آن هم در حالی که این تیم بعد از سپاهان بیشترین گل زده را در نیم فصل نخست داشته است و با نگاهی به روند نتیجه گیری و موفقیت های پرسپولیس در دور رفت بازی های این فصل می توان دریافت که سیدجلال حسینی که اجازه نداد نبود شجاع به چشم آید در کنار کمال کامیابی نیا، وحید امیری، نوراللهی و سیامک نعمتی تأثیرگذارترین بازیکنان پرسپولیس در کسب قهرمانی نیم فصل بودند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " زنگ خطر برای مهاجمان پرسپولیس ؛ بار سنگین گلزنی سرخپوشان روی دوش مدافعان تیم از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×