روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پدیده پرسپولیس در آستانه جدایی ؛ هایجک تارتار از گل محمدی از منبع پارس فوتبال. "

پدیده پرسپولیس در آستانه جدایی ؛ هایجک تارتار از گل محمدی

باشگاه پیکان به دنبال جذب آریا برزگر است و ممکن است که این بازیکن جوان پرسپولیس به صورت قرضی راهی پیکان و شاگرد مهدی تارتار شود.

نوشته پدیده پرسپولیس در آستانه جدایی ؛ هایجک تارتار از گل محمدی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

باشگاه پیکان به دنبال جذب آریا برزگر است و ممکن است که این بازیکن جوان پرسپولیس به صورت قرضی راهی پیکان و شاگرد مهدی تارتار شود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به احتمال زیاد آریا برزگر بازیکن جوان پرسپولیس به صورت قرضی از این تیم جدا خواهد شد.آریا برزگر مهاجم دهه هشتادی پرسپولیس احتمالا از این تیم به صورت قرضی جدا خواهد شد و به پیکان خواهد رفت.بازیکنان جوان پرسپولیس مثل سعید حسین پور و آریا برزگر برای بازی بیشتر پرسپولیس را به صورت قرضی ترک خواهند کرد.باید منتظر ماند و دید بالاخره تکلیف جابه جایی این بازیکنان به کجا خواهد کشید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پدیده پرسپولیس در آستانه جدایی ؛ هایجک تارتار از گل محمدی از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×