روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " یحیی بمب می ترکاند ؟ آخرین خبر از دو لژیونر در لیست خرید پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

یحیی بمب می ترکاند ؟ آخرین خبر از دو لژیونر در لیست خرید پرسپولیس

آخرین اخبار درباره نقل و انتقالات پرسپولیس را می خوانید.

نوشته یحیی بمب می ترکاند ؟ آخرین خبر از دو لژیونر در لیست خرید پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

آخرین اخبار درباره نقل و انتقالات پرسپولیس را می خوانید. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس شهریار مغانلو و ایمان سلیمی را به عنوان دو لژیونر در لیست خرید زمستانی خود قرار داد تا جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه وارد مذاکره با آنها شود.مغانلو به دلیل مخالفت باشگاه سانتاکلارا با جدایی قطعی خود و درخواست ۷۰ هزار دلاری این باشگاه پرتغالی برای صدور رضایتنامه قرضی او و همچنین خواسته سه میلیارد تومانی اش از لیست پرسپولیس برای جذب در زمستان سال جاری خارج شد.سمیعی و یحیی گل محمدی پس از دریافت پیشنهاد این بازیکن و باشگاه فعلی اش مخالفت خود را با این شرایط اعلام کردند تا پرونده این بازیکن برای حضور در جمع سرخپوشان پایتخت بسته شود.ایمان سلیمی مدافع «سِرِد» اسلواکی نیز که با شکایت باشگاه تراکتور تبریز بابت انتقال غیر قانونی اش روبرو شده است به دلیل بندهایی که در قراردادش موجود است نمی تواند به پرسپولیس بیاید تا حضور او نیز در جمع شاگردان یحیی گل محمدی در نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر و لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ آسیا منتفی شود.از این رو حضور دو بازیکن لژیونر در دور برگشت رقابت های لیگ برتر منتفی شد تا باشگاه پرسپولیس سراغ سایر گزینه های مدنظر یحیی گل محمدی برود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " یحیی بمب می ترکاند ؟ آخرین خبر از دو لژیونر در لیست خرید پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×