روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • بی‌صبرانه منتظر گلزنی با پیراهن پرسپولیس هستم ؛ قهرمانی در پایان فصل را می‌خواهیم

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بی‌صبرانه منتظر گلزنی با پیراهن پرسپولیس هستم ؛ قهرمانی در پایان فصل را می‌خواهیم از منبع پارس فوتبال. "

بی‌صبرانه منتظر گلزنی با پیراهن پرسپولیس هستم ؛ قهرمانی در پایان فصل را می‌خواهیم

مهدیخانی مهاجم جوان پرسپولیس امیدوار است در نیم فصل دوم بیشتر در ترکیب تیمش به میدان برود و گلزنی با پیراهن پرسپولیس را تجربه کند.

نوشته بی تابی خرید جدید یحیی گلزنی با پیراهن پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهدیخانی مهاجم جوان پرسپولیس امیدوار است در نیم فصل دوم بیشتر در ترکیب تیمش به میدان برود و گلزنی با پیراهن پرسپولیس را تجربه کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مهدی مهدیخانی ، مهاجم جوان پرسپولیس یکی از بازیکنانی است که در این فصل به جمع شاگردان یحیی گل محمدی اضافه شد. این بازیکن آینده دار در چند بازی به عنوان بازیکن جانشین به میدان آمد ولی هنوز موفق به گلزنی نشده است. با این حال مهدی مهدیخانی امیدوار است در نیم فصل دوم بیشتر در ترکیب تیمش به میدان برود و گلزنی با پیراهن پرسپولیس را تجربه کند. با مهدیخانی درخصوص شرایط خودش و پرسپولیس و همچنین قهرمانی نیم فصل گفت وگویی انجام دادیم که در ادامه می خوانید.بازی با گل گهر چطور بود؟به نظرم فوق العاده کار کردیم و در طول ٩٠ دقیقه بر بازی مسلط بودیم. گل گهر جزو تیم های بالای جدول و تیم خوبی است ولی نمایش ما در این دیدار بسیار عالی بود و توانستیم پرگل بازی را ببریم. تیم ما در هر بازی برای برد به زمین می رود و در این دیدار هم فقط به پیروزی فکر می کردیم. خدارا شکر که هم ۳ امتیاز را گرفتیم و هم بازی باکیفیتی را ارائه کردیم.فکر می کردید ۵ گل به گل گهر بزنید؟خب معمولاً کسی نمی تواند این نتایج پرگل را پیش بینی کند. ما فکر پیروزی را می کردیم ولی اینکه ۵ گل بزنیم، خیر. در بازی های قبلی کلی موقعیت گل برای ما از دست می رفت ولی در دیدار با گل گهر فرصت هایمان تبدیل به گل شد و یک نتیجه عالی به دست آمد. امیدوارم این پیروزی های پرگل ادامه داشته باشد و هواداران خوشحال شوند.در مورد قهرمانی نیم فصل هم صحبت کن.خب قهرمانی نیم فصل انگیزه و روحیه تیم را بالا می برد و این موضوع در نیم فصل دوم به تیم ما کمک می کند. ولی خب به قهرمان نیم فصل جام نمی دهند و ما نباید به فکر این قهرمانی باشیم. پرسپولیس از اول فصل فقط به جام گرفتن فکر می کند و الان هم تنها چیزی که ما را خوشحال و راضی می کند، قهرمانی در پایان فصل است. مطمئن باشید در نیم فصل دوم هم با قدرت کار می کنیم تا در پایان فصل جام قهرمانی را به هوادارانمان هدیه دهیم.در این فصل هنوز نتوانستی گلزنی کنی. در این مورد چه صحبتی داری؟خب در بازی هایی که به میدان رفتم، سعی کردم همه تلاشم را برای موفقیت تیم انجام دهم ولی متأسفانه موفق به گلزنی نشدم. بازی در پرسپولیس با سایر تیم ها متفاوت است. من هم باید بیشتر تلاش کنم تا بتوانم برای تیم گلزنی کنم. خودم بی صبرانه منتظر گلزنی با پیراهن پرسپولیس هستم و شک نکنید به زودی و در نیم فصل دوم این اتفاق رخ خواهد داد.از اینکه خیلی کم بازی می کنی، ناراضی نیستی؟بازی کردن برای پرسپولیس افتخار بزرگی به حساب می آید. چه یک دقیقه، چه نود دقیقه بازی کنم با جان و دل برای موفقیت تیم تلاش می کنم. تحت هر شرایطی من سرباز پرسپولیس هستم و پوشیدن پیراهن این تیم افتخار بزرگی برای من است.چقدر امیدواری پرسپولیس در پایان فصل به قهرمانی برسد؟صددرصد؜ امیدواریم. هدفی جز قهرمانی نداریم و برای رسیدن به آن می جنگیم. به نظرم با اتحاد و همدلی می شود موفق شد و خداراشکر در تیم ما اتحاد حرف اول و آخر را می زند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بی‌صبرانه منتظر گلزنی با پیراهن پرسپولیس هستم ؛ قهرمانی در پایان فصل را می‌خواهیم از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×