روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • کفاشیان فکر مى‌کند قیم و صاحب فوتبال است ؛ حمله مدیرعامل سابق پرسپولیس به کفاشیان

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " کفاشیان فکر مى‌کند قیم و صاحب فوتبال است ؛ حمله مدیرعامل سابق پرسپولیس به کفاشیان از منبع پارس فوتبال. "

کفاشیان فکر مى‌کند قیم و صاحب فوتبال است ؛ حمله مدیرعامل سابق پرسپولیس به کفاشیان

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس با اعتراض به دخالت و فعالیت های انتخاباتی علی کفاشیان مى گوید او خودش را قیم و صاحب فوتبال مى داند.

نوشته حمله مدیرعامل سابق پرسپولیس به کفاشیان اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس با اعتراض به دخالت و فعالیت های انتخاباتی علی کفاشیان مى گوید او خودش را قیم و صاحب فوتبال مى داند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : علی اکبر طاهری در خصوص انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال و اینکه معیارها برای انتخاب رئیس جدید فدراسیون باید چه باشد، گفت:در هر حوزه اى سازمان راهبردى نقش موثری را ایفا می کند، در فوتبال هم فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ نقش سازمان راهبردی را اجرا می کنند. در این شرایط باید این دو نهاد با تدبیر، درایت، افق دید و برنامه پیش بروند تا بتوانند به اهداف خود برسند. به نوعی باید با کمترین هزینه بیشترین کارایی را داشته باشند.علی اکبر طاهری ادامه داد:به هر حال در فدراسیون فوتبال سال ها است مشکلاتی داریم و آسیب هایی دیده می شود، ضمن اینکه این فدراسیون به اهدافش هم نرسیده. حالا باید با انتخاب یک رئیس درست این خلأ را پر کرد. کسی که رئیس فدراسیون می شود باید افق دید داشته باشد و نگاهش نگاه به یک سازمان راهبردی باشد. در این شرایط کسی می تواند موفق عمل کند که با برنامه پیش برود و بتواند در آسیا و جهان برای فوتبال ایران کارایی داشته باشد.علی اکبر طاهری مدیرعامل اسبق پرسپولیس در ادامه صحبت هایش درباره شرایط انتخابات پیش رو گفت:برای هدایت فدراسیون افرادی که تخصص و تجربه ندارند نمى توانند کمک کنند. باید ببینیم که کدام کاندیدا چنین نگاهی دارد و ترکیب مدیریتش چیست. البته این مسئله ربطی به شخصیت افراد ندارد، کسی باید رئیس فدراسیون شود که هم فوتبالی باشد، هم تجربه مدیریت در فوتبال را داشته باشد و هم بداند که ریزه کاری های این رشته چیست و در واقع یک مدیر فوتبالى باشد. باید دقت کنیم که کدام یک از این چهار کاندیدا چنین خصوصیاتی دارند.علی اکبر طاهری ادامه داد:بحث اداره فدراسیون بحث مدیریتی تخصصی است که فقط از عهده کسی برمی آید که قبلا در فوتبال سال ها مدیریت کرده باشد. در این بین باید حواسمان جمع باشد که به چه کسی رای می دهیم و از بین این چهار عزیز کدام نفر چنین شرایطی را دارد. باید ببینیم کدام کاندید کار مدیریتی کرده و می تواند امور را به راحتی در دست بگیرد.علی اکبر طاهری مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس در ادامه به بحث دخالت مدیر سابق فدراسیون می پردازد و در این زمینه می گوید:می خواهم یک خاطره بگویم. زمانی که مدیرعامل پرسپولیس بودم بر سر مسئله بلیط فروشی بازی های پرسپولیس جلسه ای را با آقاى تاج در کمپ تیم های ملی داشتم. در آن جلسه علی کفاشیان هم حضور داشت و یک عبارت به من گفت که بسیار عجیب بود. او به من گفت: شما به فوتبال می آیید و می روید و ما ماندگار هستیم! من آنجا به او گفتم: از کجا معلوم که شما در فوتبال ماندگار هستید؟ کفاشیان فکر می کند قیم و صاحب فوتبال است، آن هم در شرایطی که باشگاه ها باید اداره کننده فوتبال باشند. وقتی چنین نگاهی وجود داشته باشد حواشی هم به وجود می آید. رفتار فعلی کفاشیان هم از همان جا نشأت می گیرد. البته این که کاندیداها بخواهند کار تبلیغاتی بکنند و فعالیت انتخاباتی داشته باشند مسئله بدی نیست اما نباید کاری به ناحق صورت بگیرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " کفاشیان فکر مى‌کند قیم و صاحب فوتبال است ؛ حمله مدیرعامل سابق پرسپولیس به کفاشیان از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×