روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • گوا در هفته نوزدهم سوپرلیگ هند به پیروزی دست پیدا کند ؛ خبری مهم از حریف پرسپولیس

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " گوا در هفته نوزدهم سوپرلیگ هند به پیروزی دست پیدا کند ؛ خبری مهم از حریف پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

گوا در هفته نوزدهم سوپرلیگ هند به پیروزی دست پیدا کند ؛ خبری مهم از حریف پرسپولیس

تیم فوتبال گوا حریف پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا موفق شد در هفته نوزدهم سوپرلیگ هند به پیروزی دست پیدا کند.

نوشته خبری مهم از حریف پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تیم فوتبال گوا حریف پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا موفق شد در هفته نوزدهم سوپرلیگ هند به پیروزی دست پیدا کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : هفته نوزدهم سوپر لیگ هند امروز با برگزاری یک دیدار ادامه یافت که در این مسابقه گوا موفق شد در زمین بنگالورو به برتری دو بر یک دست پیدا کرده و جایگاهش در رتبه سوم جدول رده بندی را مستحکم تر کند.در این مسابقه و در دقیقه ۲۰ ایگور آنگولو مهاجم اسپانیایی و خطرناک گوا گل نخست بازی را برای این تیم به ثمر رساند. این سیزدهمین گل فصل آنگولو در ۱۸ دیداری بود که برای گوا به میدان رفته است و به نظر می رسد مدافعین پرسپولیس باید مراقب این مهاجم زهردار باشند.در دقیقه ۲۳ ریدیم تلانگ بازیکن هندی گوا نیز در ادامه گل دوم را به ثمر رساند تا این تیم ظرف ۳ دقیقه دوبار دروازه میزبان خود را باز کند. تیم بنگالورو در ادامه یکی از گل های خورده را جبران کرد اما این بازی در پایان با نتیجه دو بر یک به پایان رسید تا گوا پس از ۶ تساوی پیاپی در لیگ هند و از دست دادن صدر جدول، حالا در دو هفته گذشته به پیروزی برسد و اختلافش را با صدر کم کند.هم اکنون گوا با ۳۰ امتیاز در رده سوم قرار دارد و ۹ امتیاز با تیم صدرنشین موهان باگان اختلاف دارد. گوا که برای نخستین بار راهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شده است، در گروه پنجم با پرسپولیس در یک گروه قرار دارد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " گوا در هفته نوزدهم سوپرلیگ هند به پیروزی دست پیدا کند ؛ خبری مهم از حریف پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×