روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • قیمت عجیب و غریب گزینه پرسپولیس ؛ درخواست باورنکردنی مدیربرنامه‌های مغانلو

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " قیمت عجیب و غریب گزینه پرسپولیس ؛ درخواست باورنکردنی مدیربرنامه‌های مغانلو از منبع پارس فوتبال. "

قیمت عجیب و غریب گزینه پرسپولیس ؛ درخواست باورنکردنی مدیربرنامه‌های مغانلو

از قرار معلوم مدیربرنامه های شهریار مغانلو که این بازیکن تأکید زیادی روی او داشت درخواست عجیب و سنگینی از پرسپولیسی ها داشته است .

نوشته قیمت عجیب و غریب گزینه پرسپولیس ؛ درخواست باورنکردنی مدیربرنامه های مغانلو اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

از قرار معلوم مدیربرنامه های شهریار مغانلو که این بازیکن تأکید زیادی روی او داشت درخواست عجیب و سنگینی از پرسپولیسی ها داشته است . خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : چندی پیش بود که ابراهیم شکوری در خصوص سیاست باشگاه پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی و جذب شهریار مغانلو گفت:طبق اصول حرفه ای کادر فنی به باشگاه اعلام نیاز می کند، در پرسپولیس هم همین روال طی می شود. نیاز کادر فنی به باشگاه اعلام شده اما به هر قیمت و با هر شرایطی حاضر نیستیم بازیکن بگیریم. براساس نیاز تیم را تقویت می کنیم و طبق درخواست کادر فنی در حال مذاکره هستیم. با توجه به اینکه بازیکن خارجی در کشور نیست و بازیکنی که بتواند به پرسپولیس کمک کند خیلی محدود است اما تلاش می کنیم در پست هایی که کادر فنی اعلام نیاز کرده، بازیکنان مد نظر را جذب کنیم.سخنگوی باشگاه پرسپولیس با اشاره معنی دار به تعصب سیدجلال حسینی یادآور شد: اهل جار و جنجال نیستیم، سعی می کنیم در سکوت و شرایط حرفه ای کار را پیش ببریم. وقتی نقل و انتقالات قطعی شود، آن را اعلام می کنیم. همان طور که بحث ترابی را با روند مثبت و حرفه ای پیش بردیم، خدا را شکر تیم ما مهره های بسیار خوبی دارد؛ از کاپیتان ما که یک نماد و اسطوره در پرسپولیس است و همه تیم های لیگ آرزوی داشتنش را دارندو با غیرت و تعصب و تمام توانش کار می کند تا کوچک ترین عضو ما که در خدمت تیم است ولی در جاهایی نیاز به تقویت داریم.گفته می شود دلیل اصلی این مصاحبه سخنگوی باشگاه پرسپولیس درخواست مالی عجیب و غریب و سنگین برخی گزینه های پرسپولیس بوده است. یکی از این گزینه ها شهریار مغانلو مهاجم تیم سانتاکلارا در پرتغال است. از قرار معلوم مدیربرنامه های شهریار مغانلو که این بازیکن تأکید زیادی روی او داشت درخواست عجیب و سنگینی از پرسپولیسی ها داشته است ؛«۳ میلیارد تومان برای خود شهریار مغانلو و ۶۰ هزار یورو برای جلب رضایت باشگاه سانتاکلارا آن هم فقط برای نیم فصل!»با یک حساب سرانگشتی شهریار مغانلو مبلغی حدود ۵ میلیارد تومان جهت نیم فصل بازی برای پرسپولیس آب می خورد! این در حالی است که سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس زیر ۲ میلیارد تومان برای یک فصل قرارداد دارد. از سوی دیگر خبردار شدیم یکی از علل ناراحتی مدیران پرسپولیس از شهریار مغانلو مصاحبه او بود. جایی که مغانلو اعلام کرد از تراکتور تبریز هم پیشنهاد دارد و همه چیز را در این رابطه به مدیربرنامه هایش سپرده است!

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " قیمت عجیب و غریب گزینه پرسپولیس ؛ درخواست باورنکردنی مدیربرنامه‌های مغانلو از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×