روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " کامبک فوق العاده ستاره پرسپولیس پس از حادثه دردناک ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

کامبک فوق العاده ستاره پرسپولیس پس از حادثه دردناک ؛ پارس فوتبال

مهدی شیری ، مدافع تیم پرسپولیس ، پس از اشتباه مرگباری که در فینال آسیا داشت ، کامبک خوبی را به دوران درخشش خودش داشته و در بازی با گل گهر اولین گل خودش را با لباس پرسپولیس زد.

نوشته کامبک فوق العاده ستاره پرسپولیس پس از حادثه دردناک اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهدی شیری ، مدافع تیم پرسپولیس ، پس از اشتباه مرگباری که در فینال آسیا داشت ، کامبک خوبی را به دوران درخشش خودش داشته و در بازی با گل گهر اولین گل خودش را با لباس پرسپولیس زد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مهدی شیری که آخرین خاطره پرسپولیسی ها از او، مربوط می شود به فینال آسیا و گل برتری اولسان و شکست پرسپولیس، موفق شد یکی از پنج گل پرسپولیس در برابر گل گهر سیرجان را در هفته آخر نیم فصل اول لیگ بیستم به ثمر برساند.چند هفته پیش نوشتیم که پرسپولیس پرشتاب در حال جاگذاشتن رقبا است. استقلال و سپاهان نجنبند دوباره به همه را به یاد سال گذشته و ماجرای درخواست توقف لیگ بیاندازند. حال پرسپولیس به قدرى خوب است که حتى مهدى شیرى هم گل مى زند. چه اتفاقى از این مهمتر مى خواستید؟

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " کامبک فوق العاده ستاره پرسپولیس پس از حادثه دردناک ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×