روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خبر خوش برای هواداران پرسپولیس ؛ قرارداد مهاجم سرخپوشان تمدید شد از منبع پارس فوتبال. "

خبر خوش برای هواداران پرسپولیس ؛ قرارداد مهاجم سرخپوشان تمدید شد

امیر روستایی ، مهاجم جوان پرسپولیس که به صورت قرضی در پیکان بازی می کند با عملکرد خوبی که در این تیم داشت ، مسئولان پرسپولیس را وادار به تمدید قرارداد خودش کرد.

نوشته خبر خوش برای هواداران پرسپولیس ؛ قرارداد مهاجم سرخپوشان تمدید شد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

امیر روستایی ، مهاجم جوان پرسپولیس که به صورت قرضی در پیکان بازی می کند با عملکرد خوبی که در این تیم داشت ، مسئولان پرسپولیس را وادار به تمدید قرارداد خودش کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : امیر روستایی مهاجم فصل گذشته پرسپولیس که در این تیم فرصت چندانی برای بازی کردن پیدا نکرده بود در نقل و انتقالات تابستانی به صورت قرضی راهی پیکان شد تا شاگرد مهدی تارتار شود.روستایی که عملکرد نسبتا خوبی در نیم فصل اول داشته بعد از مذاکره با مدیران باشگاه پرسپولیس و تایید یحیی گل محمدی قرارداد خود را به مدت یک فصل دیگر تمدید کرد.امیر روستایی به این ترتیب تا پایان لیگ بیست و یکم بازیکن پرسپولیس خواهد بود و در صورت درخواست کادرفنی پرسپولیس در پایان فصل به جمع سرخ پوشان برمی گردد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خبر خوش برای هواداران پرسپولیس ؛ قرارداد مهاجم سرخپوشان تمدید شد از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×