روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • ظهور مهدی عبدی جدید در اردوگاه پرسپولیس ؛ با آقای گل جدید سرخ ها آشنا شوید

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ظهور مهدی عبدی جدید در اردوگاه پرسپولیس ؛ با آقای گل جدید سرخ ها آشنا شوید از منبع پارس فوتبال. "

ظهور مهدی عبدی جدید در اردوگاه پرسپولیس ؛ با آقای گل جدید سرخ ها آشنا شوید

محمد عمری ، مهاجم تیم امید پرسپولیس در پیروزی هفت بر یک این تیم در برابر اتحاد سه گل را به ثمر رساند و به رده دوم جدول گلزنان لیگ امید های تهران صعود کند.

نوشته ظهور مهدی عبدی جدید در اردوگاه پرسپولیس ؛ با آقای گل جدید سرخ ها آشنا شوید اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

محمد عمری ، مهاجم تیم امید پرسپولیس در پیروزی هفت بر یک این تیم در برابر اتحاد سه گل را به ثمر رساند و به رده دوم جدول گلزنان لیگ امید های تهران صعود کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : محمد عمری ، بازیکن تیم امید پرسپولیس در بازی امروز این تیم در برابر اتحاد موفق به زدن سه گل شد و اصطلاحا هتریک کرد.این مهاجم با اتیه که مدت ها قبل از سوی یحیی گل محمدی به تمرینات بزرگسالان فرخوانده شده بود و مدتی را هم در کنار بزرگسالان تمرین کرد ، در فصل جدید لیگ برتر امید های تهران حسابی برای پرسپولیس درخشیده و با نه گل در رده دوم گلزنان برتر رقابت ها قرار دارد.محمد عمری با ادامه این عملکرد می تواند ظهور یک مهاجم جدید در خط حمله سرخپوشان را به هواداران نوید دهد .دو سال پیش مهدی عبدی با اقای گلی در تیم امید پرسپولیس به تمرینات بزرگسالان آمد و موفق شد در این تیم درخششی خیره کننده را داشته باشد و در دربی ، نیمه نهایی و فینال آسیا گلزنی کند .حالا محمد عمری هم امیدوار است بتواند راه مهدی عبدی را در پیش بگیرد.اختصاصی پارس فوتبال

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ظهور مهدی عبدی جدید در اردوگاه پرسپولیس ؛ با آقای گل جدید سرخ ها آشنا شوید از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×