روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " سنگ تمام هادی عقیلی برای پرسپولیس ؛ خبرگزاری پارس فوتبال دات کام از منبع پارس فوتبال. "

سنگ تمام هادی عقیلی برای پرسپولیس ؛ خبرگزاری پارس فوتبال دات کام

هادی عقیلی کاپیتان پیشین باشگاه سپاهان و تیم ملی درباره شائبه حمایت از پرسپولیس گفت : اعتقاد من این است که ما اول مسائل فنی را در نظر بگیریم و بعد از آن به تیم ها بگوییم خاص .

نوشته سنگ تمام هادی عقیلی برای پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

هادی عقیلی کاپیتان پیشین باشگاه سپاهان و تیم ملی درباره شائبه حمایت از پرسپولیس گفت : اعتقاد من این است که ما اول مسائل فنی را در نظر بگیریم و بعد از آن به تیم ها بگوییم خاص . خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : هادی عقیلی بازیکن پیشین تیم سپاهان درباره عملکرد تیم های لیگ برتر گفت :پرسپولیس خیلی خوب توانست از فرصتی که به دست آمده بود و از دست رفتن امتیازها توسط تیم های بالای جدول در هفته های مختلف استفاده کند و بعد از چند برد پیاپی به صدر جدول بیاید.عقیلی درباره انتخابات فدراسیون فوتبال گفت :اگر اساس نامه مناسبی باشد و اگر اصول اساس نامه رعایت شود خیلی فرقی نمی کند چه کسی رئیس فدراسیون باشد. چه بهتر که یک فرد فوتبالی و توانا روی کار باشد. مطمئناً انتخاب فوتبالیست ها علی کریمی است.هادی عقیلی درباره حمایت شائبه حمایت از پرسپولیس گفت :سپاهان سه سال پشت سر هم قهرمان شد. این اتفاق الان برای پرسپولیس افتاده که ۴ سال پشت سر هم قهرمان شود. اعتقاد من این است که اول باید مسائل فنی تیم را در نظر بگیرند و بعد باید به حمایت گروهی خاص اشاره کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " سنگ تمام هادی عقیلی برای پرسپولیس ؛ خبرگزاری پارس فوتبال دات کام از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×