روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " افشاگری پیشکسوت محبوب پرسپولیس از راز قهرمانی سرخپوشان در نیم فصل از منبع پارس فوتبال. "

افشاگری پیشکسوت محبوب پرسپولیس از راز قهرمانی سرخپوشان در نیم فصل

قهرمانی پرسپولیس در نیم فصل اول لیگ بیستم با واکنش های زیادی همراه بوده است. حمید درخشان، اتحاد را رمز اصلی موفقیت سرخپوشان می داند. پیشکسوت باشگاه پرسپولیس معتقد است این تیم در 5 دیدار اخیر عملکرد فوق العاده ای برای رسیدن به قهرمانی نیم فصل داشته است، اما باید مشکل گلزنی اش را حل کند تا در ادامه فصل به مشکل نخورد.

نوشته افشاگری پیشکسوت محبوب پرسپولیس از راز قهرمانی سرخپوشان در نیم فصل اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

قهرمانی پرسپولیس در نیم فصل اول لیگ بیستم با واکنش های زیادی همراه بوده است. حمید درخشان، اتحاد را رمز اصلی موفقیت سرخپوشان می داند. پیشکسوت باشگاه پرسپولیس معتقد است این تیم در ۵ دیدار اخیر عملکرد فوق العاده ای برای رسیدن به قهرمانی نیم فصل داشته است، اما باید مشکل گلزنی اش را حل کند تا در ادامه فصل به مشکل نخورد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به گزارش پارس فوتبال، حمید درخشان سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است وقتی تمام اعضای تیم هدفی مشترک پیدا کنند می توانند خودشان را به بهترین جایگاهی که از پیش تعیین کرده اند برسانند چون همدل هستند.حمید درخشان در خصوص قهرمانی پرسپولیس در نیم فصل لیگ برتر با کسب پنج پیروزی متوالی در هفته های پایانی دور رفت این رقابت ها گفت:عملکرد این تیم در چند هفته اخیر با اشتباهات فردی خیلی کمی همراه بود. همین امر باعث شد تا پرسپولیس در فاز دفاعی کمترین گل خورده را داشته باشد و بتواند آرامش همیشگی خود را به دست آورد.سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس درباره کمبود مهاجم گلزن در این تیم افزود:وقتی احمد نورالهی به عنوان یک هافبک می تواند بهترین گلزن تیم شود نشان از ضعف گلزنی مهاجمان پرسپولیس دارد. آنها هنوز هم قدر فرصت طلایی دوران فوتبالی خود را با پیراهن پرسپولیس نمی دانند. شانس آورده اند که کمبود مهاجمی مثل عیسی آل کثیر باعث شده تا آنها بازی کنند اما اگر نتوانند از این فرصت استفاده کنند بی شک از ذهن هوادار پاک می شوند و خیلی زود از حضور در بهترین تیم حال حاضر فوتبال ایران فاصله می گیرند.کارشناس فوتبال ایران درباره عملکرد سایر تیم های لیگ برتری تاکید کرد:وضعیت تیم هایی که همیشه برای نیفتادن می جنگند فرقی نکرد است. آنها با هدفی مشخص وارد لیگ برتر می شوند و بازی های خود را دنبال می کنند. دایره تیم های مدعی هم هنوز محدود است و کمتر تیمی است که غیر از پرسپولیس، استقلال و سپاهان اصفهان سودای قهرمانی داشته باشد.درخشان تصریح کرد:با این حال من فکر می کنم هیچ پیشرفت فنی نداشته ایم. مربی جوان نیاز به فرصت دارد و مربیان باتجربه هم بازیکنان خوب می خواهند. متأسفانه تولید بازیکن هم نداشته ایم و این موضوع خطرناکی برای فوتبال باشگاهی و ملی محسوب می شود.وی راجع به احتمال تغییر در جدول برای تصاحب عنوان قهرمانی اظهار داشت:اتحاد پرسپولیس رمز موفقیت آنهاست. می دانند در زمین مسابقه باید سه امتیاز را بگیرند و باز هم قهرمانی خود را تکرار کنند. شانس این تیم برای دفاع از عنوان قهرمانی بسیار زیاد است اما من فکر می کنم اگر این تیم نتواند قدرت گلزنی خود را افزایش دهد به مشکل خواهد خورد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " افشاگری پیشکسوت محبوب پرسپولیس از راز قهرمانی سرخپوشان در نیم فصل از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×