روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " لیست خروجی گل محمدی در نیم فصل ؛ چه بازیکنانی از پرسپولیس می‌روند؟ از منبع پارس فوتبال. "

لیست خروجی گل محمدی در نیم فصل ؛ چه بازیکنانی از پرسپولیس می‌روند؟

چند بازیکن جوان پرسپولیس که درخواست جدایی از این باشگاه را دارند، ممکن است به صورت قرضی از این تیم جدا شوند.

نوشته لیست خروجی گل محمدی در نیم فصل ؛ چه بازیکنانی از پرسپولیس می روند؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

چند بازیکن جوان پرسپولیس که درخواست جدایی از این باشگاه را دارند، ممکن است به صورت قرضی از این تیم جدا شوند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : با توجه به پایان یافتن نیم فصل نخست رقابت های لیگ برتر و باز شدن پنجره نقل و انتقالات، ممکن است برخی بازیکنان پرسپولیس از این تیم جدا شوند.سعید حسین پور و آریا برزگر بازیکنانی هستند که صحبت از جدایی آنها از جمع سرخپوشان مطرح شده است. حتی حسین پور اعلام کرد که اگر از پرسپولیس جدا شود، این انتقال به صورت قطعی است. آریا برزگر نیز صحبت انتقالش به یک تیم پرتغالی مطرح شده است.در همین راستا اگر قرار به جدایی بازیکنی باشد، با توجه به نظر باشگاه و یحیی گل محمدی سرمربی تیم، این انتقال به صورت قرضی صورت می گیرد و بازیکنی به صورت قطعی از پرسپولیس جدا نخواهد شد.آرمان رمضانی هم دیگر بازیکنی است که صحبت جدایی اش از پرسپولیس مطرح شده است. این بازیکن نیز اگر پیشنهاد خوبی برای جدایی قطعی دریافت نکند، به صورت قرضی و به مدت نیم فصل از پرسپولیس خواهد رفت.احسان حسینی مدافع جوان و آینده دار سرخپوشان پرسپو لیس نیز از دیگر بازیکنان این تیم به حساب می آید که به کادرفنی اعلام کرده برای جدایی قرضی با پیشنهاداتی روبه رو است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " لیست خروجی گل محمدی در نیم فصل ؛ چه بازیکنانی از پرسپولیس می‌روند؟ از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×