روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • خبری باورنکردنی از پرسپولیس ؛ آل کثیر فوق ستاره سرخ ها در لیست مازاد یحیی

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خبری باورنکردنی از پرسپولیس ؛ آل کثیر فوق ستاره سرخ ها در لیست مازاد یحیی از منبع پارس فوتبال. "

خبری باورنکردنی از پرسپولیس ؛ آل کثیر فوق ستاره سرخ ها در لیست مازاد یحیی

مهاجم پرسپولیس در نیم فصل نقل و انتقالات زمستانی از این تیم جدا خواهد شد.

نوشته خبری باورنکردنی از پرسپولیس ؛ آل کثیر فوق ستاره سرخ ها در لیست مازاد یحیی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهاجم پرسپولیس در نیم فصل نقل و انتقالات زمستانی از این تیم جدا خواهد شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بعد از جدایی علی علیپور در تابستان از جمه سرخ پوشان پایتخت یحیی گل محمدی برای تقویت خط حمله خود عیسی آل کثیر را از صنعت نفت آبادان و آرمان رمضانی را پیش از شروع مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به خدمت گرفت.آل کثیر در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا علی رغم اینکه خوش درخشید پیش از بازی با النصر در مرحله نیمه نهایی با اعلام کنفدراسیون آسیا ۶ ماه محروم شد. اما در مقابل آرمان رمضانی در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و همیچنین در مسابقات لیگ برتر نیز چندان عملکرد مطلوبی از خود به جای نذاشت.رمضانی که در بازی آخر پرسپولیس در لیگ برتر برابر گل گهر کاروان سرخ پوشان را در سفر به سیرجان همراهی نکرد. حالا در لیست مازاد پرسپولیس قرار گرفته است و به طور قطعی در نیم فصل از پرسپولیس جدا خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خبری باورنکردنی از پرسپولیس ؛ آل کثیر فوق ستاره سرخ ها در لیست مازاد یحیی از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×