روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • مهدی ترابی موجب تعجب پرسپولیسی ها شد ؛ آمادگی فوق العاده خرید جدید یحیی

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مهدی ترابی موجب تعجب پرسپولیسی ها شد ؛ آمادگی فوق العاده خرید جدید یحیی از منبع پارس فوتبال. "

مهدی ترابی موجب تعجب پرسپولیسی ها شد ؛ آمادگی فوق العاده خرید جدید یحیی

آمادگی بالای مهدی ترابی در تمرینات پرسپولیس باعث تعجب هم تیمی هایش شده است.

نوشته مهدی ترابی موجب تعجب پرسپولیسی ها شد ؛ آمادگی فوق العاده خرید جدید یحیی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

آمادگی بالای مهدی ترابی در تمرینات پرسپولیس باعث تعجب هم تیمی هایش شده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مهدی ترابی پس از حضور ناموفق در العربی قطر در نقل و انتقالات زمستانی به پرسپولیس بازگشت تا با قراردادی به مدت یک فصل و نیم در جمع شاگردان یحیی گل محمدی بازی کند.هافبک تیم فوتبال پرسپولیس که در دوران حضور کوتاه مدت خود در لیگ ستارگان قطر با مصدومیت های متوالی روبرو شد با وجود بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی سرخپوشان با این باشگاه قرارداد بست تا پس از رفع محرومیت پرسپولیس به دلیل بدهی به ماریو بودیمیر مهاجم پیشین کروات خود بتوانند قراردادش را ثبت کرده و برای این تیم بازی کند.مهدی ترابی که در تمرینات گروهی پرسپولیس شرکت می کند با وضعیت جسمانی مطلوب خود باعث تعجب هم تیمی هایش شده است تا آنها به تمجید از هافبک برگشتی سرخ ها بپردازند.آمادگی بالای ترابی باعث امیدواری یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس برای استفاده زودهنگام از این بازیکن در ترکیب اصلی خود برای دور برگشت بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر و لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ آسیا شده است.بنابراین ترابی قرار است بلافاصله پس از بازشدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی پرسپولیس قرارداد خود را با این تیم ثبت کرده تا مشکلی برای حضور در ترکیب سرخپوشان نداشته باشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مهدی ترابی موجب تعجب پرسپولیسی ها شد ؛ آمادگی فوق العاده خرید جدید یحیی از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×