روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مغانلو در راه پرسپولیس ؟ تلاش شهریار برای سرخپوش شدن ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

مغانلو در راه پرسپولیس ؟ تلاش شهریار برای سرخپوش شدن ؛ پارس فوتبال

مهاجم ایرانی سانتاکلارا در تلاش است تا بتواند با جلب رضایت مدیران این تیم راهی لیگ ایران شود.

نوشته مغانلو در راه پرسپولیس ؟ تلاش شهریار برای سرخپوش شدن اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهاجم ایرانی سانتاکلارا در تلاش است تا بتواند با جلب رضایت مدیران این تیم راهی لیگ ایران شود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : شهریار مغانلو که فصل قبل در پیکان عملکرد خوبی داشت و توانست یکی از گلزنان برتر لیگ ایران شود در فصل نقل و انتقالات تابستانی راهی سانتاکلارا پرتغال شد و تاکنون دقایق کمی برای این تیم بازی کرده است ولی موفق شده است یک گل در جام حذفی به ثمر برساند.شهریار مغانلو در حال مذاکره با سران تیم سانتاکلارا است تا درباره جدایی از این تیم به صورت قرضی یا دائمی به تفاهم برسد.پنجره نقل و انتقالات زمستانی در لیگ ایران باز شده است و تیم ها در صدد تقویت خود برای نیم فصل دوم رقابت ها هستند و به همین خاطر شهریار مغانلو نیز پیشنهادهایی دریافت کرده است ولی با توجه به اینکه با تیم سانتاکلارا قرارداد دارد، باید با این تیم پرتغالی به تفاهم برسد و بعد از جلب رضایت این تیم، راهی یک تیم در لیگ ایران شود.گفته می شود این بازیکن از تیم های پرسپولیس و تراکتور پیشنهاد دارد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مغانلو در راه پرسپولیس ؟ تلاش شهریار برای سرخپوش شدن ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×