روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " برنامه مهدی تارتار ؛ خرید ستاره پرسپولیس ؛ ۷ بازیکن جدید می‌خواهیم از منبع پارس فوتبال. "

برنامه مهدی تارتار ؛ خرید ستاره پرسپولیس ؛ ۷ بازیکن جدید می‌خواهیم

سرمربی باتجربه پیکان به دنبال تقویت تیمش برای نیم فصل دوم است و لیست مدنظر خود را به مدیران باشگاه پیکان داده که در میان اسامی مدنظر تارتار، نام مهاجم پرسپولیس به چشم می خورد.

نوشته برنامه مهدی تارتار ؛ خرید ستاره پرسپولیس ؛ ۷ بازیکن جدید می خواهیم اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سرمربی باتجربه پیکان به دنبال تقویت تیمش برای نیم فصل دوم است و لیست مدنظر خود را به مدیران باشگاه پیکان داده که در میان اسامی مدنظر تارتار، نام مهاجم پرسپولیس به چشم می خورد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : یکی از تیم هایی که در بازار نقل و انتقالات زمستانی فعالیت خود را پیش از موعد آغاز کرد، پیکان تهران بود چرا که آن ها توانستند با مسلم مجدمی و آرمان قاسمی به توافق برسند و همچنان به دنبال خرید بازیکن برای تقویت تیم شان هستند؛ مهدی تارتار که تیمش در نیم فصل اول آمار قابل قبولی را داشت و در جایگاه یازدهم ایستاد، از مدیران باشگاه خواسته براساس لیست مدنظرش ۶ یا ۷ بازیکن را جذب کنند.در لیست مهدی تارتار بازیکنان در پست های مختلف دیده می شود که یکی از آن ها مهاجم جوان پرسپولیس است؛ آریا برزگر که در جمع سرخ پوشان فرصت کمی برای بازی پیدا کرده و نتوانسته در ترکیب اصلی به میدان برود، به دنبال جدایی قرضی از پرسپولیس است و تارتار از مدیران پیکان خواسته تا شرایط حضور او را در جمع شاگردانش فراهم کنند.ضمن آن که شایعاتی درباره حضور شاهین طاهرخانی مدافع استقلال در لیست مازاد او مطرح شده، که گویا این مسئله خلاف واقع است و به دلیل مصدومیت و البته آمادگی بالای دیگر بازیکنان در پست دفاع میانی، طاهرخانی فرصت چندانی برای حضور در ترکیب پیکان به دست نیاورده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " برنامه مهدی تارتار ؛ خرید ستاره پرسپولیس ؛ ۷ بازیکن جدید می‌خواهیم از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×