روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خبر خوش ابراهیم شکوری برای هواداران پرسپولیس تهران ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

خبر خوش ابراهیم شکوری برای هواداران پرسپولیس تهران ؛ پارس فوتبال

ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس مدعی شد که برای طلب میلیاردی شهر خودرو و شکایت این باشگاه به AFC با باشگاه مشهدی توافق شده است و خطری از این جانب پرسپولیس را تهدید نمی کند.

نوشته خبر خوش ابراهیم شکوری برای هواداران پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس مدعی شد که برای طلب میلیاردی شهر خودرو و شکایت این باشگاه به AFC با باشگاه مشهدی توافق شده است و خطری از این جانب پرسپولیس را تهدید نمی کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : ابراهیم شکوری می گوید که پرسپولیس مشکلی از بابت پرونده شهرخودرو نخواهد داشت.پرونده شهرخودرو و پرسپولیس برای رضایت نامه یحیی گل محمدی به شکلی پیچیده تغییر کرده و طرفین ادعای متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند. از سویی سرمربی شهرخودرو رقم ۱۶ میلیارد را برای این موضوع تعیین کرده اما این باشگاه رقم ۸ میلیارد را درست می داند و این در حالی است که پرسپولیسی ها تصور می کنند رقم کمتر از این است.ابراهیم شکوری معاون اجرایی پرسپولیس در این خصوص گفت:آقای رحمتی دوست ماست اما من نمی دانم این رقم از کجا آمده است. نه ۱۶ میلیارد درست است و نه ۸ میلیارد، ما یک تفاهم نامه با شهرخودرو داشتیم و با مالک این باشگاه چندین جلسه برگزار کردیم که مبلغ را در زمان مشخص پرداخت کنیم.او با اشاره به این پرونده عنوان کرد:نمی خواهم درباره رقم صحبت کنم چون مشکل حقوقی دارد اما ما مشکلی بابت پرونده شهر خودرو نخواهیم داشت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خبر خوش ابراهیم شکوری برای هواداران پرسپولیس تهران ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×