روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • محمد شریفی ؛تقدیر باشگاه شاهین از محمد شریفی ؛ اقدام جالب باشگاه شاهین برای ستاره پرسپولیس

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " محمد شریفی ؛تقدیر باشگاه شاهین از محمد شریفی ؛ اقدام جالب باشگاه شاهین برای ستاره پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

محمد شریفی ؛تقدیر باشگاه شاهین از محمد شریفی ؛ اقدام جالب باشگاه شاهین برای ستاره پرسپولیس

باشگاه شاهین شهرداری بوشهر در مراسمی از محمد شریفی بازیکن تیم پرسپولیس تقدیر به عمل آورد.

نوشته اقدام جالب باشگاه شاهین برای ستاره پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

باشگاه شاهین شهرداری بوشهر در مراسمی از محمد شریفی بازیکن تیم پرسپولیس تقدیر به عمل آورد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : این مراسم با حضور با حضور صالحیان شهردار، سعید مسیگر مدیرعامل، خداکرم ایزدپناه قائم مقام و احسان دریانورد مدیر تیم های پایه باشگاه شاهین شهرداری بوشهر برگزار و طی آن از محمد شریفی بازیکن تیم پرسپولیس تقدیر بعمل آمد.محمد شریفی محصول آکادمی و مدرسه فوتبال شاهین به حساب می آید که از سال ۱۳۸۷ با حضور در تیم زیر ۱۰ سال شاهین سپس زیر ۱۱، زیر ۱۲ سال، در رده های نونهالان و نوجوانان شاهین در رقابت های کشوری لباس سفید این تیم محبوب جنوبی را بر تن کرد و پس از ۵ سال فعالیت در شاهین، بوشهر را به مقصد باشگاه فولاد خوزستان ترک کرد و در سالیان اخیر نیز در تیم های ملی نوجوانان، جوانان و امید ایران عضویت داشته است.محمد شریفی علاوه بر فولاد خوزستان با پیراهن تیم های استقلال خوزستان و سایپا تهران در لیگ برتر به میدان رفته و هم اکنون نیز در تیم پرسپولیس تهران عضویت دارد.باشگاه شاهین شهرداری بوشهر در سال های اخیر ستاره های زیادی را به فوتبال کشور معرفی کرده که این به خاطر بهای این باشگاه به فوتبال پایه می باشد. تیمی که در سال های اخیر با حمایت مالی شهرداری بوشهر در حال احیا است و در فصل جاری هم در لیگ یک با مربیگری فراز کمالوند در تلاش برای صعود به لیگ برتر است. خبر دیگر از این باشگاه اینکه با دستور باشگاه قسط دوم بازیکنان شاهین در روزهای آتی پرداخت خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " محمد شریفی ؛تقدیر باشگاه شاهین از محمد شریفی ؛ اقدام جالب باشگاه شاهین برای ستاره پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×