روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • آخرین خبر از وضعیت مغانلو و پرسپولیس ؛ پیغام جدید مدیران سرخ به مهاجم محبوب

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " آخرین خبر از وضعیت مغانلو و پرسپولیس ؛ پیغام جدید مدیران سرخ به مهاجم محبوب از منبع پارس فوتبال. "

آخرین خبر از وضعیت مغانلو و پرسپولیس ؛ پیغام جدید مدیران سرخ به مهاجم محبوب

باشگاه پرسپولیس به شهریار مغانلو اعلام کرده که در صورتی می تواند به پرسپولیس بیاید که رضایتنامه اش را خودش از باشگاه سانتاکلارا بگیرد.

نوشته آخرین خبر از وضعیت مغانلو و پرسپولیس ؛ پیغام جدید مدیران سرخ به مهاجم محبوب اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

باشگاه پرسپولیس به شهریار مغانلو اعلام کرده که در صورتی می تواند به پرسپولیس بیاید که رضایتنامه اش را خودش از باشگاه سانتاکلارا بگیرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : شهریار مغانلو ، مهاجم مد نظر قرمزها در تلاش است با دریافت رضایت نامه از باشگاه پرتغالی به جمع شاگردان یحیی گل محمدی اضافه شود.به گزارش فوتبالی، در شرایطی که انتقال شهریار مغانلو به پرسپولیس نهایی به نظر می رسید اما طرفین به خاطر چند اختلاف نظر به بن بست رسیدند تا با پیشنهاد باشگاه پرسپولیس این بازیکن خود به دنبال دریافت رضایت نامه و فسخ قرارداد باشد. شهریار مغانلو مهاجم ایرانی سانتاکلارا که مورد توجه باشگاه پرسپولیس و کادر فنی این تیم است در تلاش است تا بتواند با جلب رضایت مدیران این تیم راهی لیگ ایران شود. این بازیکن در حال مذاکره با سران تیم سانتاکلارا است تا درباره جدایی از این تیم به صورت قرضی یا دائمی به تفاهم برسد.مدیران باشگاه پرسپولیس پس از بررسی شرایط انتقال این بازیکن فهمیدند که باشگاه سانتا کلارا رقم ۷۰ هزار یورو را برای رضایت نامه او در نظر دارد و همچنین مغانلو می خواهد قرارداد شش ماهه با پرسپولیس امضا کند، این در حالی بود که مدیران پرسپولیس باتوجه به شرایط، اعتقاد داشتند که اگر قرار است ۷۰ هزار یورو برای صدور رضایت نامه این بازیکن هزینه کنند و همچنین مبلغی را به عنوان دستمزد به او بدهند، دستکم باید به مدت ۱.۵ فصل او را در اختیار داشته باشند و در غیر این صورت از لحاظ اقتصادی به سود آنها نخواهد بود.یحیی گل محمدی که تاکید ویژه ای روی خرید شهریار مغانلو دارد، به مدیران باشگاه گفته است برای حضور موفق در نیم فصل دوم و لیگ قهرمانان آسیا باید خط حمله این تیم تقویت شود.پس از مذاکراتی که با شهریار مغانلو صورت گرفته گویا این بازیکن قرار است خود به دنبال توافق بر سر فسخ قراردادش با باشگاه سانتاکلارا برود تا مانند مهدی ترابی که به پرسپولیس آمد باشگاه مبلغی بابت رضایت نامه این بازیکن به باشگاه پرتغالی پرداخت نکند.باید منتظر ماند و دید که بالاخره مغانلو در پرسپولیس شاگرد یحیی گل محمدی خواهد شد یا کارش را در پرتغال ادامه خواهد داد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " آخرین خبر از وضعیت مغانلو و پرسپولیس ؛ پیغام جدید مدیران سرخ به مهاجم محبوب از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×