روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • خبر خوشی که از فیفا برای پرسپولیس رسید ؛ شکایت مربی خارجی از سرخ ها رد شد

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خبر خوشی که از فیفا برای پرسپولیس رسید ؛ شکایت مربی خارجی از سرخ ها رد شد از منبع پارس فوتبال. "

خبر خوشی که از فیفا برای پرسپولیس رسید ؛ شکایت مربی خارجی از سرخ ها رد شد

با اعلام رسمی باشگاه پرسپولیس ، شکایت مارکو استیلینویچ ، مربی کروات سرخ ها که خواستار دریافت پاداش آسیایی اش از پرسپولیس شده بود ، از سوی فیفا رد شد.

نوشته خبر خوشی که از فیفا برای پرسپولیس رسید ؛ شکایت مربی خارجی از سرخ ها رد شد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

با اعلام رسمی باشگاه پرسپولیس ، شکایت مارکو استیلینویچ ، مربی کروات سرخ ها که خواستار دریافت پاداش آسیایی اش از پرسپولیس شده بود ، از سوی فیفا رد شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به گزارش رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، کمیته وضعیت فیفا پس از بررسی ادعای مطرح شده از سوی مارکو استیلینوویچ و لایحه باشگاه، رای خود را به سود پرسپولیس اعلام کرد.این رای در حالی صادر شد که به طور معمول طرف های ایرانی به دلیل مشکلاتی که وجود دارد، پرونده ها را در محاکم بین المللی با ناکامی پشت سر می گذارند.مارکو مربی بدنساز پیشین سرخپوشان که چندی پیش مطالبات خود را بر اساس حکم صادره از سوی فیفا دریافت کرده بود، در درخواستی مجدد، خواهان دریافت پاداش صعود سرخپوشان به فینال لیگ قهرمانان آسیا شده بود که پس از مکاتباتی که از سوی بخش بین الملل باشگاه انجام شد، فیفا رای خود را به سود پرسپولیس اعلام کرد.سرخپوشان با ارائه اسناد مالی مربوطه، دفاعیات خود را ارائه کرد و در نهایت به پیروزی در این پرونده سنگین رسید. رای به سود باشگاه پرسپولیس، ۹ فوریه (۲۱ بهمن) صادر و دیروز دوشنبه، ۲۲ فوریه (۴ اسفند) به باشگاه ابلاغ شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خبر خوشی که از فیفا برای پرسپولیس رسید ؛ شکایت مربی خارجی از سرخ ها رد شد از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×