روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • مهاجم ناکام پرسپولیس همچنان امیدوار به باقیماندن در لیست یحیی گل محمدی

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مهاجم ناکام پرسپولیس همچنان امیدوار به باقیماندن در لیست یحیی گل محمدی از منبع پارس فوتبال. "

مهاجم ناکام پرسپولیس همچنان امیدوار به باقیماندن در لیست یحیی گل محمدی

در حالی که جدایی آرمان رمضانی از پرسپولیس قطعی به نظر می رسد، این بازیکن همچنان امیدوار به باقیماندن در لیست بازیکنان یحیی گل محمدی است و به پیشنهادات خود پاسخی نداده است.

نوشته مهاجم ناکام پرسپولیس همچنان امیدوار به باقیماندن در لیست یحیی گل محمدی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در حالی که جدایی آرمان رمضانی از پرسپولیس قطعی به نظر می رسد، این بازیکن همچنان امیدوار به باقیماندن در لیست بازیکنان یحیی گل محمدی است و به پیشنهادات خود پاسخی نداده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مهاجم بلندقامت پرسپولیس با پیشنهاد چند تیم لیگ برتری مواجه شده و هنوز پاسخی به آنها نداده است.آرمان رمضانی که در این فصل به پرسپولیس پیوسته و نتوانسته شرایط خوبی را در جمع سرخپوشان دنبال کند، احتمالا خروجی قطعی این تیم در نقل و انتقالات زمستانی لقب گیرد.مهاجم بلندقامت فصل گذشته سایپا که در آخرین تقابل فصل گذشته نیز با بازوبند نارنجی پوشان برابر پرسپولیس تهران قرار گرفته بود، علیرغم تلاشی که برای شکستن طلسم گلزنی در این تیم داشت به توفیقی دست نیافت تا جدایی زودهنگام در انتظار وی باشد.رمضانی اکنون با پیشنهاد چند تیم لیگ برتری مواجه شده است اما پاسخی برای این انتقال و پیشنهادات نداده است و در انتظار این است تا وضعیت جذب سرخ ها مشخص شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مهاجم ناکام پرسپولیس همچنان امیدوار به باقیماندن در لیست یحیی گل محمدی از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×