روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " عکسی زیر خاکی از آخرین شادی گل یاغی بزرگ پرسپولیس برای این تیم + سند از منبع پارس فوتبال. "

عکسی زیر خاکی از آخرین شادی گل یاغی بزرگ پرسپولیس برای این تیم + سند

امروز سال روز دربی معروف استقلال و پرسپولیس است که با گلزنی مهدی هشمی نسب برای سرخ ها همراه بود و آخرین شادی گل خود را با پیراهن قرمز انجام داد.

نوشته عکسی زیر خاکی از آخرین شادی گل یاغی بزرگ پرسپولیس برای این تیم + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

امروز سال روز دربی معروف استقلال و پرسپولیس است که با گلزنی مهدی هشمی نسب برای سرخ ها همراه بود و آخرین شادی گل خود را با پیراهن قرمز انجام داد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بازیکنی که بخش زیادی از شهرتش را از درخشش در دربی معروف دارد کمی دیر به فکر این افتاد که از خاص بودن پرسپولیس بگوید.۲۱ سال پیش در چنین روزی یکی از دربی های نسبتا یکطرفه تاریخ برگزار شد و پرسپولیس با دو گل رقیب را شکست داد. ۸ اسفند سال ۷۹ استقلال در روزی که منصورخان پورحیدری تیم ملی را رها کرده بود تا به تیم محبوبش سروسامانی بدهد به مصاف پرسپولیس رفت.پورحیدری برای این دربی تنها ۳ روز فرصت داشت و نتیجه هم قابل پیش بینی. پرسپولیس در آن سال صدرنشین لیگ بود و دور دور نتایج درخشان سرخ ها با سلطان. چهره ویژه این مسابقه هم دربی بازترین بازیکن دهه ۷۰ بود؛ مهدی هاشمی نسب. بازیکنی که مدعی بود در هر دقیقه ای که خودش اراده کند دروازه رقیب را باز خواهد کرد.شماره ۸ محبوب قرمزها برای خلق اولین نماد ۴ در فوتبال ایران تنها به ۸ دقیقه زمان نیاز داشت. این خوشحالی مدافعی است که با نشان دادن عدد ۴ به هواداران استقلال کمتر کسی باور می کرد قرار است ۴ ماه بعد راهی تیم رقیب شود.آخرین تصاویر از خوشحالی کسی که بعد از دو دهه خطاب به هم تیمی های سابق گفت:لقب تیم خاص برازنده پرسپولیس است. من سال ها در این تیم بودم و به چشم خودم می دیدم که داوران چطور هوای ما را دارند. در بازی های پیش از دربی داور به من می گفت آقای هاشمی نسب هفته بعد دربی است مراعات کن. در حالی که حق من بود کارت بگیرم!بازیکنی که شهرتش را به خاطر درخشش در دربی دارد کمی دیر به فکر این افتاد که از تیم خاص بگوید. یاغی ترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران با گلزنی. برای تیم خاص در دربی، یکی از گرانترین قراردادها را بست اما کاش هرگز خاطراتی که او را به حافظه فوتبالی ایرانی ها سنجاق می کند زیر سوال نمی رفت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " عکسی زیر خاکی از آخرین شادی گل یاغی بزرگ پرسپولیس برای این تیم + سند از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×