روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • خبر بسیار خوش برای هواداران پرسپولیس از تمرین امروز شاگردان یحیی گل محمدی

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خبر بسیار خوش برای هواداران پرسپولیس از تمرین امروز شاگردان یحیی گل محمدی از منبع پارس فوتبال. "

خبر بسیار خوش برای هواداران پرسپولیس از تمرین امروز شاگردان یحیی گل محمدی

در حالی که مهاجمان پرسپولیس نین فصل اول لیگ برتر را پرفروغ نشان ندادند و انتقادات زیادی را به جان خریدند، در آستانه آغاز نیم فصل دوم آمادگی بالایی را در تمرینات سرخ ها مخصوصا تمرین امروز نشان می دهند.

نوشته خبر بسیار خوش برای هواداران پرسپولیس از تمرین امروز شاگردان یحیی گل محمدی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در حالی که مهاجمان پرسپولیس نین فصل اول لیگ برتر را پرفروغ نشان ندادند و انتقادات زیادی را به جان خریدند، در آستانه آغاز نیم فصل دوم آمادگی بالایی را در تمرینات سرخ ها مخصوصا تمرین امروز نشان می دهند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تمرین امروز (جمعه) تیم فوتبال پرسپولیس به مدت یک ساعت در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تمرین امروز (جمعه) سرخپوشان از ساعت ۱۲ در ورزشگاه کاظمی شروع شد.پیش از شروع تمرین جلسه فنی برگزار شد و کادر فنی نکات مدنظر خود را به بازیکنان انتقال دادند.با شروع تمرین بازیکنان بدن های خود را گرم کردند و سپس پاسکاری های ترکیبی در قالب چهار گروه در دستور کار قرار گرفت.دروازه بانان امروز تمرینات ویژه ای را با استفاده از توپ تنیس زیر نظر داود فنایی انجام دادند.در ادامه پاسکاری تحت فشار و فوتبال درون تیمی انجام شد و تمرین بعد از یک ساعت به پایان رسید.از نکات جالب تمرین امروز آمادگی مهاجمان تیم بود که گل های زیبایی را در طول تمرین به ثمر رساندند.پرسپولیس تهران تا قبل از دیدار با سایپا دو جلسه تمرینی دیگر خواهد داشت و سپس خود را آماده این دیدار از هفته شانزدهم لیگ برتر می کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خبر بسیار خوش برای هواداران پرسپولیس از تمرین امروز شاگردان یحیی گل محمدی از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×