روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مهاجم مورد نظر یحیی گل محمدی برای پرسپولیس در تیمش ماندگار شد ! از منبع پارس فوتبال. "

مهاجم مورد نظر یحیی گل محمدی برای پرسپولیس در تیمش ماندگار شد !

امین قاسمی نژاد مهاجم شهر خودرو که با غیبت خود در تمرینات تیم مشهدی شایعات زیادی در مورد انتقالش به تیم های دیگر از جمله پرسپولیس ایجاد کرده بود، به تمرینات بازگشت و به شایعات پایان داد.

نوشته مهاجم مورد نظر یحیی گل محمدی برای پرسپولیس در تیمش ماندگار شد ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

امین قاسمی نژاد مهاجم شهر خودرو که با غیبت خود در تمرینات تیم مشهدی شایعات زیادی در مورد انتقالش به تیم های دیگر از جمله پرسپولیس ایجاد کرده بود، به تمرینات بازگشت و به شایعات پایان داد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : کاپیتان شهر خودرو در حضور مسئولان استان خراسان رضوی صحبت هایی را درباره حمایت های انجام شده و تلاش های بازیکنان و کادرفنی انجام داد و به نوعی با شایعات پیرامون پیوستنش به تیم های دیگر از جمله پرسپولیس پایان داد.در حاشیه حضور استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی در تمرین امروز شهر خودرو خراسان، امین قاسمی نژاد که با جدایی اکبر صادقی به کاپیتان اول عنابی پوشان بدل شده و البته شایعات زیادی درباره جدایی او از جمع شاگردان مهدی رحمتی به گوش می رسد، به نمایندگی از بازیکنان تیم دقایقی با مسئولان صحبت کرد.قاسمی نژاد در صحبت های کوتاه امروز خود با اشاره به تلاش کادرفنی و بازیکنان گفت:از اینکه استاندار خراسان رضوی در تمرین حضور پیدا کرده است بسیار خوشحالیم؛ این موضوع انگیزه ما بازیکنان را برای ادامه مسابقات بیشتر می کند، به هر حال تیم ما با مشکلاتی روبرو می باشد که قطعا در جریان آن هستید اما مطمئن باشید ما در تیم از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد تا بتوانیم در پایان فصل در جایگاه خوبی قرار بگیریم.صحبت های امین قاسمی نژاد در حالی انجام شده که او پیش از این به یکی از بمب های نقل و انتقالات زمستانی تبدیل شده بود و اخباری درباره انتقال این بازیکن به پرسپولیس ، استقلال، تراکتور و یا گل گهر مطرح شده بود اما گویا با صحبت های امروز کاپیتان شهر خودرو، جدایی این بازیکن از جمع شاگردان رحمتی تا پایان لیگ بیستم منتفی شده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مهاجم مورد نظر یحیی گل محمدی برای پرسپولیس در تیمش ماندگار شد ! از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×