روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • نیمه دوم بازی با پرسپولیس خوب نبودیم ؛ اعتراف ستاره ذوبی ها درباره پرسپولیس

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " نیمه دوم بازی با پرسپولیس خوب نبودیم ؛ اعتراف ستاره ذوبی ها درباره پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

نیمه دوم بازی با پرسپولیس خوب نبودیم ؛ اعتراف ستاره ذوبی ها درباره پرسپولیس

بازیکن جوان تیم فوتبال ذوب آهن معتقد است سه شکستی که تیمش در چند بازی اخیر کسب کرده، حق تیمش نبوده است.

نوشته اعتراف ستاره ذوبی ها درباره دیدار با پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بازیکن جوان تیم فوتبال ذوب آهن معتقد است سه شکستی که تیمش در چند بازی اخیر کسب کرده، حق تیمش نبوده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : ذوب آهن موفق نشد در خانه سه امتیاز را از تیم پرسپولیس بگیرد و در نهایت با شکست زمین را ترک کردند. رضا محمودآبادی وینگر سبزپوشان در خصوص این دیدار و نتیجه ای که در آن کسب شد، حرف های خود را اینطور با ما آغاز کرد:نیمه اول خوب کار کردیم و جلو افتادیم و اگر بخواهم حقیقتش را بگویم، در نیمه دوم خوب نبودیم و متاسفانه گل خوردیم. خیلی انگیزه داشتیم که پرسپولیس را شکست دهیم ولی نشد از گل مان محافظت کنیم و واقعا حیف شد.او در مورد قضاوت داور ادامه داد:داور بازی بد نبود و خسته نباشید می گویم و در چندین مورد به نظرم اشتباهاتی داشت و بیشتر از این نمی توانم توضیح بدهم.رضا محمودآبادی در مورد بازی های سنگین پشت سر هم تیمش با استقلال، پرسپولیس و گل گهر نظرش را این گونه بیان کرد:همانطور که گفتیم چندین بازی سنگین و پشت سر هم بیرون از خانه داشتیم و واقعاً روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم. در این چند بازی متأسفانه با بدشانسی امتیازات را واگذار کردیم و اصلاً مستحق این امتیاز از دست دادن ها نبودیم. ما همان تیمی هستیم که در آزادی استقلال را ۲ بر صفر شکست دادیم اما حق بدهید که بازی های ما واقعاً سخت بود. اصلا دوست نداشتیم جام حذفی را از دست بدهیم و در دیدار با گل گهر هم در حالی که موقعیت های زیادی داشتیم با یک گل بازی را واگذار کردیم و در دیدار با پرسپولیس هم نتوانستیم عملکرد خوبمان را در نیمه دوم هم ادامه دهیم.رضا محمودآبادی در پایان در مورد اینکه ذوب آهن در لیگ ماندگار می شود یا خیر افزود:ذوب آهن تیم بزرگ و ریشه دار ایران است و با تلاش کل مجموعه باشگاه در لیگ می مانیم. هنوز بازی های زیادی مانده که باید از آنها امتیاز بگیریم و قول می دهم جایگاهمان را بهتر کنیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " نیمه دوم بازی با پرسپولیس خوب نبودیم ؛ اعتراف ستاره ذوبی ها درباره پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×