روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ذوب آهن مقابل پرسپولیس عقب‌نشینی کرد و باخت ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

ذوب آهن مقابل پرسپولیس عقب‌نشینی کرد و باخت ؛ پارس فوتبال

حسین شنانی مهاجم تیم فوتبال ذوب آهن دلیل باخت تیمش مقابل پرسپولیس را عقب نشینی پس از گل برتری می داند و معتقد است در غیر این صورت مغلوب سرخ ها نمی شدند.

نوشته مهاجم ذوب آهن پشت پرده باخت مقابل پرسپولیس را لو داد ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

حسین شنانی مهاجم تیم فوتبال ذوب آهن دلیل باخت تیمش مقابل پرسپولیس را عقب نشینی پس از گل برتری می داند و معتقد است در غیر این صورت مغلوب سرخ ها نمی شدند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مهاجم تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان معتقد است این تیم با قدمت و جایگاهی که در فوتبال ایران دارد، نباید به یک دسته پایین تر سقوط کند.حسین شنانی درباره بازی تیمش برابر پرسپولیس که در نهایت با شکست شاگردان حسینی همراه شد، گفت:هدف ما چیزی جز گرفتن سه امتیاز نبود. در نیمه اول هم نمایش خوبی داشتیم و به گل رسیدیم. در نیمه دوم اما شرایط تغییر کرد. وقتی پرسپولیس فشار حملاتش را بیشتر کرد، ما هم عقب نشینی کردیم و همین موضوع باعث شد تا دو بار گل بخوریم و در نهایت بازی را ببازیم. همه ما بابت این باخت ناراحت هستیم، ولی باید این بازی را فراموش کنیم و به فکر بازی های بعدی باشیم.وی با اشاره به بازی های فشرده ذوب آهن در چند هفته اخیر خاطر نشان کرد:دو بازی سنگین با استقلال داشتیم و بازی با گل گهر هم در زمین حریف سخت بود. بعد از این سه بازی هم با پرسپولیس روبه رو شدیم که می توانستیم در این بازی امتیاز بگیریم، اما متأسفانه اینطور نشد. کادر فنی در مورد پرسپولیس تمامی نکات لازم را به ما گوشزد کرده بود، ولی متأسفانه غافلگیر شدیم و باختیم.مهاجم تیم فوتبال ذوب آهن در مورد اینکه چرا در پایان بازی پیراهن محمدحسین کنعانی زادگان را دریافت کرد، اظهار داشت:یک فرد معلول از من خواسته بود که پیراهن شماره شش پرسپولیس را برایش بگیرم و من هم این کار را انجام دادم.شنانی راجع به شرایط سخت تیمش در جدول و اینکه آیا ذوب آهن می تواند از سقوط فرار کند، تصریح کرد: تیم ما با این قدمت و پتانسیل فنی نباید نگران سقوط باشد. ما تیم خوبی داریم و مطمئناً با کسب نتایج لازم در لیگ می مانیم. از هفت بازی باقیمانده پنج بازی ما در اصفهان است و به خوبی می دانیم که چه هدفی را دنبال می کنیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ذوب آهن مقابل پرسپولیس عقب‌نشینی کرد و باخت ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×