روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • ادای احترام زیبای احمدرضا عابدزاده به رسول کربکندی اولین مربی او در اصفهان

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ادای احترام زیبای احمدرضا عابدزاده به رسول کربکندی اولین مربی او در اصفهان از منبع پارس فوتبال. "

ادای احترام زیبای احمدرضا عابدزاده به رسول کربکندی اولین مربی او در اصفهان

احمدرضا عابدزاده که به واسطه بازی های درخشانش در تیم ملی، استقلال و پرسپولیس به عقاب آسیا شهرت داشت، تصویری از او در دهه 70 وجود دارد که در آن به رسول کربکندی اولین مربی خود در اصفهان با بوسیدن دست او ادای احترام می کند.

نوشته عکسی زیرخاکی از احمدرضا عابدزاده در حال بوسیدن دست اولین مربی + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

احمدرضا عابدزاده که به واسطه بازی های درخشانش در تیم ملی، استقلال و پرسپولیس به عقاب آسیا شهرت داشت، تصویری از او در دهه ۷۰ وجود دارد که در آن به رسول کربکندی اولین مربی خود در اصفهان با بوسیدن دست او ادای احترام می کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : رسول کربکندی کارشناس و مربی اصفهانی فوتبال در گذشته جزو نخستین افرادی بود که با احمدرضا عابدزاده کار کرد.احمدرضا عابدزاده کاپیتان اسبق تیم های ملی استقلال و پرسپولیس جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه را تجربه کرد. رسول کربکندی سنگربان اسبق سپاهان اصفهان نیز در جام جهانی ۱۹۷۸ آرژانتین حضور داشت و نیمکت نشین مرحوم ناصر حجازی بود.این عکس مربوط به دهه ۷۰ است و به بازی پرسپولیس مقابل ذوب آهن برمی گردد. احمد رضا عابدزاده عقاب آسیا پیش از آغاز بازی این چنین بر دستان رسول کربکندی استاد پیشین خودش و سرمربی ذوب آهن بوسه می زند تا ادای احترام کند. منصور ابراهیم زاده نیز به عنوان دستیار کربکندی در تصویر دیده می شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ادای احترام زیبای احمدرضا عابدزاده به رسول کربکندی اولین مربی او در اصفهان از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×