روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • اولین گل شهریار مغانلو برای پرسپولیس در لیگ برتر ؛ مقابل ذوب آهن در اصفهان

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اولین گل شهریار مغانلو برای پرسپولیس در لیگ برتر ؛ مقابل ذوب آهن در اصفهان از منبع پارس فوتبال. "

اولین گل شهریار مغانلو برای پرسپولیس در لیگ برتر ؛ مقابل ذوب آهن در اصفهان

شهریار مغانلو مهاجم پرسپولیس که به هواداران سرخ وعده داده بود در لیگ برتر برای آن ها گلزنی کند، در بازی مقابل ذوب آهن با یک ضربه سر وعده خود را عملی کرد.

نوشته وقتی که مهاجم پرسپولیس وعده خود به هواداران را عملی کرد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

شهریار مغانلو مهاجم پرسپولیس که به هواداران سرخ وعده داده بود در لیگ برتر برای آن ها گلزنی کند، در بازی مقابل ذوب آهن با یک ضربه سر وعده خود را عملی کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : شهریار مغانلو در بازی با ذوب آهن اولین گلش با پیراهن پرسپولیس را در لیگ برتر به ثمر رساند.شهریار مغانلو که در نقل و انتقالات نیم فصل از باشگاه سانتاکلارا پرتغال به سرخ های تهران پیوست در این مدت عملکرد خوبی داشت و گل های حساسی در لیگ قهرمانان آسیا برای تیمش زد.قبل از بازی مقابل ذوب آهن اما شهریار نتوانسته بود گلی برای پرسپولیس به ثمر برساند. بعد از پایان دربی وقتی از شهریار پرسیدند پس چه زمانی قرار است برای سرخ ها در لیگ گل بزند گفت: به هواداران قول می دهم به وقتش برای پرسپولیس گل بزنم و مشکلی از این بابت وجود ندارد.اتفاقی که در بازی مقابل ذوب آهن افتاد و شهریار یک دقیقه بعد از ورودش به زمین توانست دروازه شهاب گردان را با یک ضربه سر باز کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اولین گل شهریار مغانلو برای پرسپولیس در لیگ برتر ؛ مقابل ذوب آهن در اصفهان از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×