روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • غیبت ادامه دار مهدی تارتار پیشکسوت پرسپولیس در تمرینات پیکان ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " غیبت ادامه دار مهدی تارتار پیشکسوت پرسپولیس در تمرینات پیکان ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

غیبت ادامه دار مهدی تارتار پیشکسوت پرسپولیس در تمرینات پیکان ؛ پارس فوتبال

مهدی تارتار پیشکسوت پرسپولیس و سرمربی پیکان که به دلیل رای کمیته انضباطی برای بازی پیکان و سایپا از سمت خود استعفا داده است، همچنان حاضر نیست به تمرینات تیمش برگردد.

نوشته عزم جزم مربی پرسپولیسی برای جدایی ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهدی تارتار پیشکسوت پرسپولیس و سرمربی پیکان که به دلیل رای کمیته انضباطی برای بازی پیکان و سایپا از سمت خود استعفا داده است، همچنان حاضر نیست به تمرینات تیمش برگردد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مهدی تارتار برای دومین روز متوالی در تمرین پیکان تهران حضور پیدا نکرد.مهدی تارتار سرمربی پیکان بعد از صدور حکم کمیته انضباطی درباره دیدار با سایپا و ۳ بر صفر شدن این مسابقه به سود نارنجی پوشان اقدام به کناره گیری از سمتش کرد و به نظر می رسد تصمیمش در این خصوص جدی است.تارتار بعد از کناره گیری از سرمربیگری پیکان دیروز در تمرین این تیم حضور پیدا نکردو امروز(چهارشنبه) نیز این موضوع تکرار شد. سرمربی کناره گیری کرده پیکان دیشب در برنامه فوتبال برتر هم اعلام کرد که موضوع جدایی اش جدی است و حالا با نرفتن به تمرینات این مساله را نشان داده است.حسین پاشایی دستیار اول تارتار نیز طی دو روز گذشته در تمرینات پیکان حضور پیدا نکرده است.حال باید منتظر ماند و دید واکنش باشگاه پیکان درباره غیبت تارتار در تمرینات چیست و چه اتفاقاتی در این خصوص رخ می دهد.گفتنی است؛ امروز بازیکنان تیم پیکان هم در یک اقدام متحد استوری هایی را در حمایت از تارتار منتشر کردند و به نوعی از سرمربی خود خواسته بودند که به کارش ادامه بدهد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " غیبت ادامه دار مهدی تارتار پیشکسوت پرسپولیس در تمرینات پیکان ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×