روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " رقم کمک های هوادارای برای پرسپولیس بیش از دو میلیارد است از منبع پارس فوتبال. "

رقم کمک های هوادارای برای پرسپولیس بیش از دو میلیارد است

با اعلام ابراهیم شکوری ، سخنگوی باشگاه پرسپولیس ، تا بعد از ظهر امروز بیش از دو میلیارد تومان کمک هواداری جمع شده است که رقمی بی سابقه در تاریخ ایران است.

نوشته رکوردشکنی پرسپولیسی ها ادامه دارد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

با اعلام ابراهیم شکوری ، سخنگوی باشگاه پرسپولیس ، تا بعد از ظهر امروز بیش از دو میلیارد تومان کمک هواداری جمع شده است که رقمی بی سابقه در تاریخ ایران است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، ابراهیم شکوری معاون اجرایی و سخنگوی باشگاه پرسپولیس با تمجید از هوادارانی که در پویش هواداران این باشگاه شرکت داشتند، رقم واریزی تا عصر امروز را اعلام کرد.ابراهیم شکوری اظهار داشت:قدردان طرفداران پرسپولیس هستیم که با هر رقمی و البته با عشق و علاقه فراوان وارد پویش جمع آوری کمک هواداری شدند. با اینکه مدت زمان زیادی از شروع فعالیت این کمپین نمی گذرد، اما روحیه هواداران برای ارسال کمک مالی به باشگاه باید مورد ستایش و تقدیر قرار گیرد.سخنگوی باشگاه پرسپولیس همچنین افزود:تا ساعت ۱۶:۳۰ عصر امروز (چهارشنبه ۵ خرداد) مبلغ ۲۰ میلیارد و ۳۱۲ میلیون و ۹۰ هزار و ۹۶۷ ریال وارد حساب باشگاه شده است. طبق وعده ای که با شما طرفداران واقعی داریم، عصر چهارشنبه هر هفته، رقم دقیق را اعلام خواهیم کرد.معاون اجرایی پرسپولیس در نهایت گفت:کمپین دریافت کمک هواداری برای حل مشکلات مالی همچنان ادامه دارد و امیدواریم با اجرایی کردن طرح های جذاب جدید در هفته های آینده، بتوانیم با کمک هواداران، این کمپین را با سرعت بیشتری ادامه دهیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " رقم کمک های هوادارای برای پرسپولیس بیش از دو میلیارد است از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×