روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ذوب آهن ؛ احتمال محرومیت ذوب آهن به علت اتفاق های دیدار با پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

ذوب آهن ؛ احتمال محرومیت ذوب آهن به علت اتفاق های دیدار با پرسپولیس

با توجه به اتفاقات بازی پرسپولیس و ذوب آهن ، این احتمال وجود دارد که این باشگاه به علت آشوب هوادارانش محروم شود.

نوشته اتفاقات بازی پرسپولیس و ذوب آهن ، کار دست اصفهانی ها می دهد ؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

با توجه به اتفاقات بازی پرسپولیس و ذوب آهن ، این احتمال وجود دارد که این باشگاه به علت آشوب هوادارانش محروم شود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : حضور پرسپولیس در اصفهان همواره با حواشی زیادی همراه بوده است و در تازه ترین قسمت از این سریال جنجالی، پیش از بازی ذوب آهن – پرسپولیس، تعدادی هوادارنما در اقدامی بسیار زشت و ناجوانمردانه با پرتاپ نارنجک به کاروان تیم فوتبال پرسپولیس حمله ور شدند و صحنه های زشتی را رقم زدند. خوشبختانه عوامل این بی اخلاقی بلافاصله توسط پلیس فلاورجان (ناحیه ای بین شهر اصفهان و استادیوم فولادشهر) دستگیر شدند. این اتفاق هولناک باعث جنجال های زیادی شد و حتی بر کیفیت بازی دو تیم نیز تأثیر منفی گذاشت.در رسانه ها با استناد به اتفاقات بازی سپاهان و پرسپولیس و محرومیت سپاهان از میزبانی سرخپوشان در نقش جهان، زمزمه هایی از احتمال محرومیت و جریمه برای تیم ذوب آهن نیز شنیده می شد. در بازی سپاهان با اینکه اتفاقات حاشیه ای پیش از بازی نیز رخ داد، اما دلیل اصلی محرومیت سپاهان این بود که جنجال ها در داخل ورزشگاه و مستقیماً با دخالت بازیکنان و عوامل اجرایی دو تیم صورت گرفت.شایان ذکر است مدارک مستندی دال بر اینکه آشوبگران از هواداران ذوب آهن بوده اند وجود ندارد، اما باید دید آیا ترکش های این نارنجک پرانی ها دامن سبزپوشان اصفهانی را هم خواهد گرفت یانه؛ اتفاقی که با توجه به شواهد موجود بعید به نظر می رسد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ذوب آهن ؛ احتمال محرومیت ذوب آهن به علت اتفاق های دیدار با پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×