روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس ؛ توافق پرسپولیس با شیری ، عالیشاه ، امیری و کمال کامیابی نیا برای تمدید قرارداد

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ توافق پرسپولیس با شیری ، عالیشاه ، امیری و کمال کامیابی نیا برای تمدید قرارداد از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ توافق پرسپولیس با شیری ، عالیشاه ، امیری و کمال کامیابی نیا برای تمدید قرارداد

طبق ادعای خبرگزاری های داخلی ، وحید امیری ، کمال کامیابی نیا ، مهدی شیری و امید عالیشاه برای تمدید قرار با پرسپولیس به توافق رسیدند.

نوشته خبر خوش برای هواداران پرسپولیس ؛ توافق نهایی با چهار ستاره اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

طبق ادعای خبرگزاری های داخلی ، وحید امیری ، کمال کامیابی نیا ، مهدی شیری و امید عالیشاه برای تمدید قرار با پرسپولیس به توافق رسیدند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : باشگاه پرسپولیس بعد از تمدید قرارداد با سیامک نعمتی و مهدی عبدی مذاکرات خود با دیگر بازیکنان را برای تمدید قرارداد آغاز کرده است. اگرچه این توافق ها به صورت شفاهی بوده و قرار است طی روزهای آینده این توافق ها قطعی شود.امید عالیشاه، وحید امیری، مهدی شیری و کمال کامیابی نیا نفراتی هستند که قراردادشان با باشگاه پرسپولیس به پایان رسیده اما جالب اینجاست به رغم تماتم شایعاتی که به گوش می رسد، این نفرات با پرسپولیس به صورت شفاهی برای تمدید قرارداد به توافق رسیده اند، هرچند برای رسمی کردن قراردادشان اعلام کرده اند به زودی با حضور در محل باشگاه با پرسپولیس تمدید می کنند.گفتنی است با توجه به این که رقم قرارداد عالیشاه، کمال کامیابی نیا و مهدی شیری کمتر از ۲ میلیارد تومان است و آن ها در اولین گام خواهان افزایش رقم قراردادشان شده اند، باشگاه نیز موافقت خود را با افزایش چند درصدی این ارقام اعلام کرده است.وحید امیری نیز دیگر بازیکنی است که اگرچه رسانه ها از پیشنهاد یکی از باشگاه های حوزه خلیج فارس به او خبر داده اند اما امیری به باشگاه اعلام کرده مشکل خاصی برای تمدید قرارداد ندارد.شاید مهم ترین بازیکنی که هواداران پرسپولیس هنوز امیدوار به تمدید قراردادش هستند، احمد نوراللهی است. احمد نوراللهی که طبق ادعای برخی از دوستانش پیشنهاد خوب دو تیم قطری را رد کرده، رقم خودش را به باشگاه اعلام کرده و تاکید داشته حاضر است با این مبلغ سرخ پوش بماند.باشگاه نیز در حال پیدا کردن منابعی برای توافق با رقم مورد اعلام نوراللهی است. این موضوع نشان می دهد هر دو طرف تمایل به ادامه همکاری دارند اما باید دید در نهایت توافق مالی صورت می گیرد یا نه

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ توافق پرسپولیس با شیری ، عالیشاه ، امیری و کمال کامیابی نیا برای تمدید قرارداد از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×