روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس ؛ از دست رکورد بهترین خط دفاعی در صورت خوردن دو گل از سوی پرسپولیس

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ از دست رکورد بهترین خط دفاعی در صورت خوردن دو گل از سوی پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ از دست رکورد بهترین خط دفاعی در صورت خوردن دو گل از سوی پرسپولیس

رکورد بهترین خط دفاعی تاریخ لیگ برتر مشترکا در اختیار استقلال و استقلال خوزستان است و پرسپولیس در صورتی که دو گل بخورد ، شانس رسیدن به این رکورد را از دست می دهد.

نوشته رکورد تاریخی برای پرسپولیس در آستانه از دست رفتن اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

رکورد بهترین خط دفاعی تاریخ لیگ برتر مشترکا در اختیار استقلال و استقلال خوزستان است و پرسپولیس در صورتی که دو گل بخورد ، شانس رسیدن به این رکورد را از دست می دهد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : استقلال تهران در لیگ هجدهم فقط ۱۳ گل دریافت کرد تا رکورد مشترک کمترین گل خورده در لیگ برتر را از پرسپولیس و استقلال خوزستان بگیرد و به نام خود کند.در لیگ بیستم پرسپولیس بهترین خط دفاع لیگ بود و در ابتدای فصل وقتی در ۴ بازی ابتدایی گل نخورد به نظر می رسید شانس زدن رکورد استقلال وجود داشته باشد اما در ادامه راه خط دفاع پرسپولیس با مصدومیت ها و محرومیت های بازیکنان اصلی خود استحکامش را از دست داد و در نهایت برابر ذوب آهن دوازدهمین گل را هم دریافت کرد.اگر تنها یک بار دیگر دروازه پرسپولیس در لیگ برتر باز شود با رکورد ۱۳ گل خورده استقلال برابر خواهد شد و شانس ثبت رکورد را از دست می دهد.از طرفی فولاد با ۱۳ گل خورده رقیب جدی برای خط دفاع پرسپولیس است و می تواند بهترین خط دفاع لیگ بیستم را از تیم یحیی گل محمدی بگیرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ از دست رکورد بهترین خط دفاعی در صورت خوردن دو گل از سوی پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×